​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Coros

Coros Apex 2 Black WAPX2-BLK

WAPX2-BLK

0810005782135

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje się fizycznie w naszym salonie sprzedaży.
Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

Najbliższa wysyłka już
poniedziałek, 12.06.2023 14:00

Zaprojektowany z myślą o wydajności w każdym terenie, outdoorowy smartwatch Apex 2 skonstruowany został z użyciem rewolucyjnych technologii abyś Ty mógł osiągnąć swoje najbardziej ambitne cele.

Więcej szczegółów

Cena
1 899,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

(2/5)
1 ocena - 1 opinia
Rozkład ocen

1 899,00 zł

6 podobnych produktów:

Do codziennego treningu i przecierania nowych szlaków

Zaprojektowany z myślą o wydajności w każdym terenie, outdoorowy smartwatch Apex 2 skonstruowany został z użyciem rewolucyjnych technologii abyś Ty mógł osiągnąć swoje najbardziej ambitne cele.

Dzięki jeszcze bardziej wytrzymałej konstrukcji, przeprojektowanej antenie GPS zapewniającej lepszą wydajność, ulepszonym funkcjom nawigacji oraz nowej generacji optycznemu czujnikowi tętna i dłuższej żywotności baterii w trybie GPS, zegarek Coros Apex 2 to najpotężniejsze narzędzie noszone na nadgarstku do zarządzania treningiem i monitorowania aktywności na świeżym powietrzu. Z zegarkiem Coros Apex 2 będziesz gotowy na to, by trenować mądrzej i dłużej.

 

 

Przekraczaj granice eksploracji
Coros Apex 2 to najwyższej klasy zegarek do uprawiania sportów outdoorowych, który łączy w sobie trwałość i funkcjonalność. Jego każdy szczegół został zaprojektowany z myślą o wydajności. Coros Apex 2 to zegarek, który przetrwa tak długo jak Ty.

Zaprojektowany z myślą o wytrzymałości
Szafirowe szkiełko i pierścień ze stopu tytanu klasy 5 doskonale zabezpieczają elementy elektroniczne wewnątrz koperty zegarka. Szkiełko jest odporne na zarysowania, zaś ramka z nową powłoką PVD zapewnia dwa razy większą odporność na ewentualne porysowania w porównaniu do poprzedniego modelu.

 
 
Odporny na ekstremalne temperatury
W każdym klimacie, w każdym miejscu na świecie. Coros Apex 2 może być używany w temperaturze od -20°C do +50°C, dzięki czemu możesz przekraczać z nim kolejne granice eksploracji.
 

 

Wodoszczelność
Deszcz, śnieg, kałuże, błoto - bez różnicy. Coros Apex 2 pozostaje wodoodporny w każdych warunkach. Klasa wodoszczelności zegarka wynosząca 5 ATM sprawia, że można go również używać podczas kąpieli i pływania na powierzchni wody.

Łatwe w użyciu pokrętło
Prosta konstrukcja przycisków i duże cyfrowe pokrętło sprawiają, że możesz łatwo zmieniać ustawienia zegarka za pomocą kilku prostych kliknięć - nawet w rękawiczkach.

 


 
 
Jeszcze lepsza żywotność baterii
Nowy system odbioru sygnałów satelitarnych oferuje jeszcze dłuższą żywotność baterii. Coros Apex 2 zapewnia teraz do 45 godzin ciągłej pracy w standardowym trybie Full GPS. Dodatkowo pełne naładowanie akumulatora zajmuje mniej niż 2 godziny.
 

 

Dokładność GPS na najwyższym poziomie
Dzięki antenie ze zwiększoną o 50% wydajnością i chipsetowi All-Satellite GNSS, zegarek Coros Apex 2 odbiera sygnały ze wszystkich pięciu głównych systemów satelitarnych zapewniając najbardziej precyzyjne dane.

Nigdy więcej się nie zgubisz
Intuicyjny system nawigacji zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne podczas odkrywania nieznanych terenów. Dzięki bezpłatnym globalnym mapom krajobrazowym i topograficznym offline możesz uzyskać dostęp do najważniejszych informacji nawigacyjnych w najbardziej odległych lokalizacjach. Cyfrowe pokrętło w zegarku Coros Apex 2 ułatwia powiększanie lub pomniejszanie mapy, zaś ekran dotykowy umożliwia przesuwanie mapy za pomocą palca.

 • Położenie słońca - bądź o krok przed słońcem, abyś mógł bezpiecznie wrócić, zanim zrobi się ciemno lub nie przegapić wschodu słońca
 • Profil wysokości - poznaj zmiany wysokości trasy przed lub w trakcie trwania aktywności
 • Odległość do celu - zyskaj dodatkową motywację znając swoją odległość do następnego punktu kontrolnego lub miejsca docelowego
 • Alert zejścia z trasy - otrzymuj alerty o zboczeniu z trasy wraz z informacją o odległości i kierunku, aby móc bezpiecznie powrócić na szlak
 • Punkty kontrolne - zaznacz ważne miejsca, takie jak źródła wody, miejsca pomocy czy punkty przechowywania sprzętu, aby ułatwić sobie nawigację w przyszłości
 • Dokładne współrzędne GPS - uzyskaj dostęp do swojej aktualnej lokalizacji GPS, ciśnienia powietrza i szacunkowej wysokości

Zaplanuj swoją kolejną przygodę
Włącz aplikację Coros, zacznij wyznaczać trasę i pozwól, aby nowa funkcja planowania trasy Route Planner wybrała optymalną trasę na podstawie najbliższych szlaków lub dostępnych ulic. Sprawdź odległość i wysokość, a następnie zapisz trasę i prześlij ją na zegarek lub udostępnij znajomym. Ekosystem Coros jest także kompatybilny z popularnymi kreatorami tras innych firm, takimi jak Strava czy Komoot.

 
 
 

 

Będziesz gotowy bez względu na wszystko
Z odkrywaniem piękna natury nierozerwalnie wiąże się ryzyko. Burzowa pogoda, choroba wysokościowa, mrok, odwodnienie - to wszystko są potencjalne zagrożenia związane z wędrówką przez pustkowia. Coros Apex 2 jest gotowy na każdą sytuację, dlatego możesz czuć się bezpiecznie i być na bieżąco podczas zdobywania kolejnego szczytu.

 • Alarm żywieniowy
 • Położenie słońca
 • Alarm burzowy
 • Sterowanie kamerami
 • Tryb wysokościowy
 • Tryb nocny

 

Buduj kondycję
Niezależnie od tego, jaka będzie Twoja następna przygoda, zegarek Coros Apex 2 w połączeniu z systemem analizy danych treningowych Coros EvoLab pomoże Ci w osiąganiu postępów lub ustanawianiu nowych rekordów życiowych. Wspierany przez najlepszych sportowców wytrzymałościowych na świecie system treningowy pomaga budować kondycję w domu lub na siłowni, dzięki czemu będziesz gotowy na wspaniałe przygody w terenie.

 

Precyzyjny czujnik tętna
Im dokładniejsze dane dotyczące tętna, tym lepszy wgląd w przebieg Twojego treningu. Całkowicie nowy nadgarstkowy optyczny czujnik tętna posiada system pięciu diod LED z czterema fotodetektorami w niestandardowym układzie chroniony przez płaską, odporną na zarysowania pokrywę. Dzięki zaawansowanym algorytmom usuwania zakłóceń sygnału, zegarek Coros Apex 2 zapewnia nowy poziom precyzji pomiaru tętna. Niezależnie od tego, czy poruszasz się szybko po szlakach, czy też zasypiasz w namiocie, aby zregenerować swoje siły, nowy Coros Apex 2 rejestruje Twoje tętno bez przerwy.

 

 

Monitoruj stan regeneracji
Właściwa regeneracja pozwala Ci trenować jeszcze wydajniej. Monitoruj jakość swojego snu za pomocą zegarka Coros Apex 2, który śledzi wszystkie kluczowe fazy snu - sen głęboki, płytki i fazę REM. Po przebudzeniu wykonaj szybki pomiar zmienności rytmu zatokowego serca (HRV), aby określić, w jakim stopniu Twój organizm jest przygotowany do radzenia sobie ze stresem w ciągu dnia. Jeśli trenujesz na wysokościach, włącz tryb wysokościowy lub ręcznie sprawdź poziom tlenu we krwi (SpO2), aby monitorować adaptację organizmu.

 

 

Niezrównane rozwiązanie treningowe
Coros EvoLab i Coros Training Hub od czasu premiery pomogły już w realizacji wielu niezwykłych osiągnięć sportowych - ustanowieniu rekordu świata w maratonie przez Eliuda Kipchoge i nowego rekordu trasy UTMB przez Kiliana Jorneta, a także niezliczonych rekordów biegów ultra, w tym na 24 godziny, 100 mil i wielu innych. Dzięki zegarkowi Coros Apex 2 będziesz miał dostęp do światowej klasy wiedzy o treningach - dokładnie tak jak profesjonalni zawodnicy.

 • Ogólny stan wytrenowania - dowiedz się, jak Twój organizm reaguje na ostatnie treningi, korzystając z informacji o poziomie zmęczenia i kondycji
 • Przewidywanie wyścigu - sprawdź dane dotyczące czasu i tempa wyścigu na 5 km, 10 km, półmaraton i pełny maraton
 • Całkowite obciążenie 7-dniowe - zrozum obciążenie treningowe z ostatniego tygodnia i sprawdź, czy mieści się ono w zalecanej strefie
 • Effort Pace - zarządzaj intensywnością wysiłku niezależnie od nachylenia terenu, aby poprawić efekty treningu i wyniki startów w zawodach
 • Koncentracja na treningu - uzyskaj podstawową poprawę swojego biegu w oparciu o obciążenie treningowe i intensywność treningu
 • Czas regeneracji - otrzymuj informacje zwrotne na temat czasu potrzebnego do pełnej regeneracji i rozpoczęciu łatwego lub intensywnego treningu

Tworzenie strukturalnych treningów i planów treningowych
Posiadanie planu sprawia, że trening jest bardziej efektywny oraz pozwala na monitorowanie wzrostu poziomu sprawności fizycznej w czasie. Uzyskaj dostęp do zatwierdzonych przez sportowców treningów i planów treningowych lub stwórz własne za pomocą aplikacji mobilnych i desktopowych. Zaplanuj treningi od swojego trenera bezpośrednio w Coros Training Hub, który może je przeglądać natychmiast po zsynchronizowaniu zegarka.

Łatwiejsze treningi siłowe
Masz dość liczenia? Coros Apex 2 automatycznie śledzi Twoje powtórzenia i serie, więc nie musisz już tego robić. Wybierz spośród ponad 200 wstępnie załadowanych ćwiczeń, aby stworzyć idealną sesję treningu siłowego. Udostępniaj swoje treningi znajomym i partnerom treningowym za pośrednictwem wiadomości tekstowych, e-maili, mediów społecznościowych lub osobiście korzystając z kodu QR w aplikacji Coros.

 

Zawartość zestawu:
- Coros Apex 2
- kabel do ładowania

Sprzedawane urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją.

Dane fizyczne

Masa 53 g
Klasa wodoszczelności 5 ATM
Kolorowy wyświetlacz Tak
Obudowa Stop tytanu
Rozdzielczość wyświetlacza 240 x 240 px
Materiał paska Nylon
Materiał ramki Stop tytanu
Paski do zegarka QuickFit™ Nie
Typ wyświetlacza Dotykowy; zawsze włączony kolorowy ekran LCD.
Materiał ekranu Szkło szafirowe
Rozmiar koperty(szer. x dł. x wys.) 43 x 43 x 12,9 mm
Wymiary wyświetlacza Średnica 1,2"
Paski z mechanizmem szybkiego odłączania (Quick Release) Nie

Czas działania baterii

Czas działania baterii Tryb zegarka: do 17 dni Tryb GPS: do 45 godz. Tryb UltraMax GPS: do 35 godz.
Maks. czas działania baterii przy ładowaniu energią słoneczną(całodzienne użytk. przy ośw.50000lx**w tym 3h pracy na powietrzu*) -
Oszczędzanie baterii – tryb zegarka o niskim poborze mocy z możliwością dostosowania Nie

Cechy podstawowe

Akcelerometr Tak
Budzik Tak
Czas/data Tak
Galileo Tak
Płatności zbliżeniowe Nie
GLONASS Tak
GPS Tak
Kalendarz Nie
Kompas Tak
Licznik kroków Tak
Minutnik Tak
Nadgarstkowy pomiar tętna Tak
Odtwarza muzykę Nie
Pamięć na muzykę Nie
Pułap tlenowy Nie
Sterowanie muzyką Nie
Stoper Tak
Wysokościomierz barometryczny Tak
Żyroskop Tak
Łączność Bluetooth®, ANT+®
Powiadomienia z telefonu Tak
Termometr Tak
UltraTrac mode Analogiczna funkcja "Ultramax"
Fabrycznie załadowane mapy Mapy krajobrazowe i topograficzne w trybie offline (w wersji Pro załadowane fabrycznie)
Fabrycznie załadowane profile łodzi Nie
Ekran dotykowy Tak
Możliwość dodawania map Nie
Mapa PL TOPO Nie
QZSS Tak
Multi-GNSS (korzystanie z wielu systemów satelitarnych jednocześnie) Tak

Funkcje dodatkowe

% maksymalnego tętna Nie
% rezerwy tętna Nie
Wgrane pola golfowe z całego świata Nie
Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) Tak
Alerty tętna Tak
Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) Nie. W aplikacji COROS możliwe dostosowanie tarcz i pól danych.
Aplikacja LiveTrack Nie
Auto Lap® Tak
Auto Pause® Tak
Automatyczne liczenie powtórzeń Nie
Automatyczny czas letni Tak
Autoprzewijanie Tak
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków Tak
Całkowity wznios/spadek Tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) Nie
Charakter obciążenia treningowego W aplikacji 4 poziomy obciążenia: za małe, małe, optymalne, za duże
Czas odpoczynku Tak
Dostępne profile aktywności na siłowni Siła, kardio
Dostępne profile biegu Bieganie, bieganie w pomieszczeniu
Dostępne profile czynności rekreacyjnych w terenie Wspinaczka, turystyka piesza, narciarstwo, snowboard, skitouring, multisport
Dostępne profile jazdy rowerem Rower, rower stacjonarny
Dostępne profile pływania Triathlon, pływanie, pływanie w otwartym akwenie
Dynamika biegu Nie
Efekt treningu (aerobowego) Nie
Efekt treningu (beztlenowego) Nie
Funkcja Green View z ręcznym pozycjonowaniem chorągiewki Nie
Funkcja Move IQ™ Nie
Funkcja TrueUp™ Nie
Funkcja Znajdź mój telefon Nie
Garmin AutoShot™ Nie
Godzina wschodu/zachodu słońca Tak
Group LiveTrack Nie
Główna korzyść (etykiety efektu treningu) Funkcja Training Effect oceniająca trening w skali 1-6
Hazardy i cele na polu golfowym Nie
Historia aktywności w zegarku Tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca Nie
Kalendarz myśliwski/wędkarski Nie
Kreator kursu trasy powrotnej (bieganie / jazda rowerem) Tak
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami) Nie
Mapa Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras) Nie. Możliwość dodania kursu z poziomu aplikacji Coros.
Minuty intensywnej aktywności Nie
Monitor energii Body Battery™ Nie
Monitorowanie snu Tak
Monity dźwiękowe Tak
Nawigacja od punktu do punktu Nie
Obciążenie treningowe Nie
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem) Tak
Obsługa pobieranych map kartograficznych Nie
Odległość do lay-upów/doglegów Nie
Odległość do początku, środka i końca greenów Nie
Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™) Nie
Parametry treningu (np. styl pływania, liczba wymachów) Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować) Nie
Physio TrueUp Nie
Piętra w górę Tak
Planowanie wspinaczek ClimbPro™ Nie
Plany treningów do pobrania Tak
Podwójna siatka współrzędnych Nie
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu) Nie
Pomiar powierzchni Nie
Próg mleczanowy Tak
Prognoza pogody Nie
Przebyty dystans Tak
Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+® do sparowanego urządzenia) Tak
Przygotowanie wydolnościowe Tak
Pulsoksymetr Tak
Ręcznie oznaczane okrążenia Tak
Rytm (liczba kroków na minutę) Tak
Śledzenie statystyk (liczba uderzeń, liczba puttów w rundzie, liczba uderzeń na greeny i fairway'e) Nie
Spalone kalorie Tak
Stan wytrenowania Tak
Strefy tętna Tak
Synchronizacja czasu przez GPS Tak
Timer rundowy / licznik dystansu Nie
TracBack® Tak
Trening interwałowy Tak
Treningi biegowe Tak
Treningi pływackie Tak
Treningi siłowe Tak
Tryb W okolicy Nie
Udostępnianie zdarzeń na żywo Nie
Virtual Partner™ Nie
Virtual Racer™ Nie
Wiek sprawnościowy Nie
Wróć do startu Tak
Współczynnik FTP (Functional Threshold Power) Nie
Współrzędne GPS Nie
Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy) Tak
Wykrywanie zdarzeń Nie
Wyścig z aktywnością Nie
Wyznaczanie popularnych tras Trendline™ Nie
Sugestie dotyczące codziennych ćwiczeń Nie
Pomoc Nie
Dzienne tętno spoczynkowe Tak
Alarmy nieprawidłowego tętna Tak
Cykl miesiączkowy Nie
Timer oddechu relaksacyjnego Nie
Tryb nocny Nie
Tryb ukrycia Nie
Alerty czasu i dystansu Tak
Nadgarstkowy pomiar tętna pod wodą Nie
Informacje o pływach Nie
Norma MIL-STD-810 Nie
Surfowanie jako aktywność Nie
Ładowanie energią słoneczną Nie
Kill switch Nie
Strategie tempa PacePro™ Nie
Pełna mapa wektorowa Nie
Dystans PlaysLike Nie
Funkcja PinPointer Nie
Wynik handicapu Nie
Zgodność z automatycznym systemem śledzenia kijów golfowych (wymaga odpowiedniego akcesorium) Nie
Wgrane mapy kurortów narciarskich Nie
Wyzwania Toe-to-Toe™ Nie
Oprogramowanie balistyczne Applied Ballistics Elite Nie
Animacje treningowe na ekranie Nie
Nawodnienie Nie
Alarm kotwiczny Nie
Przesyłanie danych łodzi Nie
Sterowanie autopilotem Nie
Tryb asystenta halsowania Nie
Wbudowany barometr i tabele pływów Nie
Wirtualna linia startu Nie
Dodatkowe System satelitarny Beidou
Mikrofon i głośnik Nie
Rozmowa przez zegarek Nie

Zgodność

Zgodność z aplikacją na telefon Aplikacja COROS
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+ innych producentów) Tak
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny) Nie
Zgodność z urządzeniem Vector Tak
Zgodność z Varia Vision™ (wyświetlacz montowany na głowie) Nie
Zgodność ze smartfonami iPhone®, Android™
Zgodność ze światłami Varia™ Nie
Opinie mogą być dodane tylko przez zarejestrowanych użytkowników eAzymut.pl i dotyczyć tylko produktów, które dany klient zakupił. Opinie są weryfikowane w ciągu 24 godzin w dni robocze.
przez dnia 2023-04-22 :

Zdecydowanie odradzam

Urządzenie nie warte swojej ceny (nawet po obniżce - za którą zresztą Coros zwraca pieniądze, ale nie w PL).
Negatywy:
1. fatalny wyświetlacz - przy analogicznej rozdzielczości 240px Garmin zdecydowanie lepiej sobie radzi z prezentowaniem danych na ekranie
2. bezużyteczne tarcze - brak możliwości edycji, kompozycje jak dla pięciolatków
3. jeśli nie biegasz, to tracisz 70% funkcji i danych zegarka (jest to zegarek typowo dla biegaczy, całe evolab działa tylko w oparciu o tą dyscyplinę - a co z innymi?)
4. bezsensowne oparcie się na koronce jako głównym mechanizmie sterowania zegarkiem (podczas treningu na siłowni non-stop jest ona wciskana przypadkowo powodując zastopowanie treningu)
5. mapy są kompletnie nie do użycia (za mała rozdzielczość, brak opisów)
Pozytywy:
1. dobry pasek
2. solidna budowa (lepiej niż Garmin Fenix 7)

Dziękujemy za wystawienie opinii na eAzymut.pl. Zawsze jesteśmy otwarci na informcję zwrotną od klientów, tak pozytywną jak negatywną.

Odpowiedź sprzedawcy dnia 19 maj 2023