​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Ikony - informacja - Lider branży - Wysyłka w 24h - 14 dni na zwrot - 30 lat na rynku
Coros
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Coros Apex 2 Black [WAPX2-BLK]

WAPX2-BLK

0810005782135

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje się fizycznie w naszym salonie sprzedaży: Corazziego 4 lok 9, Warszawa

Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

Zaprojektowany z myślą o wydajności w każdym terenie, outdoorowy smartwatch Apex 2 skonstruowany został z użyciem rewolucyjnych technologii abyś Ty mógł osiągnąć swoje najbardziej ambitne cele.

Więcej szczegółów

Najbliższa wysyłka już
Jutro 14:00

Cena
1 599 zł

1 749 zł
Poprzednia najniższa cena
z ostatnich 30 dni przed obniżką.

DARMOWA DOSTAWA!

Obniżka -150 zł

11 podobnych produktów:

Do codziennego treningu i przecierania nowych szlaków

Zaprojektowany z myślą o wydajności w każdym terenie, outdoorowy smartwatch Apex 2 skonstruowany został z użyciem rewolucyjnych technologii abyś Ty mógł osiągnąć swoje najbardziej ambitne cele.

Dzięki jeszcze bardziej wytrzymałej konstrukcji, przeprojektowanej antenie GPS zapewniającej lepszą wydajność, ulepszonym funkcjom nawigacji oraz nowej generacji optycznemu czujnikowi tętna i dłuższej żywotności baterii w trybie GPS, zegarek Coros Apex 2 to najpotężniejsze narzędzie noszone na nadgarstku do zarządzania treningiem i monitorowania aktywności na świeżym powietrzu. Z zegarkiem Coros Apex 2 będziesz gotowy na to, by trenować mądrzej i dłużej.

 
Coros Apex 2 Black

 

Przekraczaj granice eksploracji
Coros Apex 2 to najwyższej klasy zegarek do uprawiania sportów outdoorowych, który łączy w sobie trwałość i funkcjonalność. Jego każdy szczegół został zaprojektowany z myślą o wydajności. Coros Apex 2 to zegarek, który przetrwa tak długo jak Ty.

Zaprojektowany z myślą o wytrzymałości
Szafirowe szkiełko i pierścień ze stopu tytanu klasy 5 doskonale zabezpieczają elementy elektroniczne wewnątrz koperty zegarka. Szkiełko jest odporne na zarysowania, zaś ramka z nową powłoką PVD zapewnia dwa razy większą odporność na ewentualne porysowania w porównaniu do poprzedniego modelu.

 
Coros Apex 2 Black
 
Odporny na ekstremalne temperatury
W każdym klimacie, w każdym miejscu na świecie. Coros Apex 2 może być używany w temperaturze od -20°C do +50°C, dzięki czemu możesz przekraczać z nim kolejne granice eksploracji.
 
Coros Apex 2 Black

 

Wodoszczelność
Deszcz, śnieg, kałuże, błoto - bez różnicy. Coros Apex 2 pozostaje wodoodporny w każdych warunkach. Klasa wodoszczelności zegarka wynosząca 5 ATM sprawia, że można go również używać podczas kąpieli i pływania na powierzchni wody.

Łatwe w użyciu pokrętło
Prosta konstrukcja przycisków i duże cyfrowe pokrętło sprawiają, że możesz łatwo zmieniać ustawienia zegarka za pomocą kilku prostych kliknięć - nawet w rękawiczkach.

 


Coros Apex 2 Black
 
 
Jeszcze lepsza żywotność baterii
Nowy system odbioru sygnałów satelitarnych oferuje jeszcze dłuższą żywotność baterii. Coros Apex 2 zapewnia teraz do 45 godzin ciągłej pracy w standardowym trybie Full GPS. Dodatkowo pełne naładowanie akumulatora zajmuje mniej niż 2 godziny.
 
Coros Apex 2 Black

 

Dokładność GPS na najwyższym poziomie
Dzięki antenie ze zwiększoną o 50% wydajnością i chipsetowi All-Satellite GNSS, zegarek Coros Apex 2 odbiera sygnały ze wszystkich pięciu głównych systemów satelitarnych zapewniając najbardziej precyzyjne dane.

Nigdy więcej się nie zgubisz
Intuicyjny system nawigacji zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne podczas odkrywania nieznanych terenów. Dzięki bezpłatnym globalnym mapom krajobrazowym i topograficznym offline możesz uzyskać dostęp do najważniejszych informacji nawigacyjnych w najbardziej odległych lokalizacjach. Cyfrowe pokrętło w zegarku Coros Apex 2 ułatwia powiększanie lub pomniejszanie mapy, zaś ekran dotykowy umożliwia przesuwanie mapy za pomocą palca.

 • Położenie słońca - bądź o krok przed słońcem, abyś mógł bezpiecznie wrócić, zanim zrobi się ciemno lub nie przegapić wschodu słońca
 • Profil wysokości - poznaj zmiany wysokości trasy przed lub w trakcie trwania aktywności
 • Odległość do celu - zyskaj dodatkową motywację znając swoją odległość do następnego punktu kontrolnego lub miejsca docelowego
 • Alert zejścia z trasy - otrzymuj alerty o zboczeniu z trasy wraz z informacją o odległości i kierunku, aby móc bezpiecznie powrócić na szlak
 • Punkty kontrolne - zaznacz ważne miejsca, takie jak źródła wody, miejsca pomocy czy punkty przechowywania sprzętu, aby ułatwić sobie nawigację w przyszłości
 • Dokładne współrzędne GPS - uzyskaj dostęp do swojej aktualnej lokalizacji GPS, ciśnienia powietrza i szacunkowej wysokości

Zaplanuj swoją kolejną przygodę
Włącz aplikację Coros, zacznij wyznaczać trasę i pozwól, aby nowa funkcja planowania trasy Route Planner wybrała optymalną trasę na podstawie najbliższych szlaków lub dostępnych ulic. Sprawdź odległość i wysokość, a następnie zapisz trasę i prześlij ją na zegarek lub udostępnij znajomym. Ekosystem Coros jest także kompatybilny z popularnymi kreatorami tras innych firm, takimi jak Strava czy Komoot.

 
Coros Apex 2 Black 
 

 

Będziesz gotowy bez względu na wszystko
Z odkrywaniem piękna natury nierozerwalnie wiąże się ryzyko. Burzowa pogoda, choroba wysokościowa, mrok, odwodnienie - to wszystko są potencjalne zagrożenia związane z wędrówką przez pustkowia. Coros Apex 2 jest gotowy na każdą sytuację, dlatego możesz czuć się bezpiecznie i być na bieżąco podczas zdobywania kolejnego szczytu.

 • Alarm żywieniowy
 • Położenie słońca
 • Alarm burzowy
 • Sterowanie kamerami
 • Tryb wysokościowy
 • Tryb nocny
Coros Apex 2 Black

 

Buduj kondycję
Niezależnie od tego, jaka będzie Twoja następna przygoda, zegarek Coros Apex 2 w połączeniu z systemem analizy danych treningowych Coros EvoLab pomoże Ci w osiąganiu postępów lub ustanawianiu nowych rekordów życiowych. Wspierany przez najlepszych sportowców wytrzymałościowych na świecie system treningowy pomaga budować kondycję w domu lub na siłowni, dzięki czemu będziesz gotowy na wspaniałe przygody w terenie.

 

Coros Apex 2 Black

Precyzyjny czujnik tętna
Im dokładniejsze dane dotyczące tętna, tym lepszy wgląd w przebieg Twojego treningu. Całkowicie nowy nadgarstkowy optyczny czujnik tętna posiada system pięciu diod LED z czterema fotodetektorami w niestandardowym układzie chroniony przez płaską, odporną na zarysowania pokrywę. Dzięki zaawansowanym algorytmom usuwania zakłóceń sygnału, zegarek Coros Apex 2 zapewnia nowy poziom precyzji pomiaru tętna. Niezależnie od tego, czy poruszasz się szybko po szlakach, czy też zasypiasz w namiocie, aby zregenerować swoje siły, nowy Coros Apex 2 rejestruje Twoje tętno bez przerwy.

 

Coros Apex 2 Black

 

Monitoruj stan regeneracji
Właściwa regeneracja pozwala Ci trenować jeszcze wydajniej. Monitoruj jakość swojego snu za pomocą zegarka Coros Apex 2, który śledzi wszystkie kluczowe fazy snu - sen głęboki, płytki i fazę REM. Po przebudzeniu wykonaj szybki pomiar zmienności rytmu zatokowego serca (HRV), aby określić, w jakim stopniu Twój organizm jest przygotowany do radzenia sobie ze stresem w ciągu dnia. Jeśli trenujesz na wysokościach, włącz tryb wysokościowy lub ręcznie sprawdź poziom tlenu we krwi (SpO2), aby monitorować adaptację organizmu.

 

Coros Apex 2 Black

 

Niezrównane rozwiązanie treningowe
Coros EvoLab i Coros Training Hub od czasu premiery pomogły już w realizacji wielu niezwykłych osiągnięć sportowych - ustanowieniu rekordu świata w maratonie przez Eliuda Kipchoge i nowego rekordu trasy UTMB przez Kiliana Jorneta, a także niezliczonych rekordów biegów ultra, w tym na 24 godziny, 100 mil i wielu innych. Dzięki zegarkowi Coros Apex 2 będziesz miał dostęp do światowej klasy wiedzy o treningach - dokładnie tak jak profesjonalni zawodnicy.

 • Ogólny stan wytrenowania - dowiedz się, jak Twój organizm reaguje na ostatnie treningi, korzystając z informacji o poziomie zmęczenia i kondycji
 • Przewidywanie wyścigu - sprawdź dane dotyczące czasu i tempa wyścigu na 5 km, 10 km, półmaraton i pełny maraton
 • Całkowite obciążenie 7-dniowe - zrozum obciążenie treningowe z ostatniego tygodnia i sprawdź, czy mieści się ono w zalecanej strefie
 • Effort Pace - zarządzaj intensywnością wysiłku niezależnie od nachylenia terenu, aby poprawić efekty treningu i wyniki startów w zawodach
 • Koncentracja na treningu - uzyskaj podstawową poprawę swojego biegu w oparciu o obciążenie treningowe i intensywność treningu
 • Czas regeneracji - otrzymuj informacje zwrotne na temat czasu potrzebnego do pełnej regeneracji i rozpoczęciu łatwego lub intensywnego treningu

Tworzenie strukturalnych treningów i planów treningowych
Posiadanie planu sprawia, że trening jest bardziej efektywny oraz pozwala na monitorowanie wzrostu poziomu sprawności fizycznej w czasie. Uzyskaj dostęp do zatwierdzonych przez sportowców treningów i planów treningowych lub stwórz własne za pomocą aplikacji mobilnych i desktopowych. Zaplanuj treningi od swojego trenera bezpośrednio w Coros Training Hub, który może je przeglądać natychmiast po zsynchronizowaniu zegarka.

Łatwiejsze treningi siłowe
Masz dość liczenia? Coros Apex 2 automatycznie śledzi Twoje powtórzenia i serie, więc nie musisz już tego robić. Wybierz spośród ponad 200 wstępnie załadowanych ćwiczeń, aby stworzyć idealną sesję treningu siłowego. Udostępniaj swoje treningi znajomym i partnerom treningowym za pośrednictwem wiadomości tekstowych, e-maili, mediów społecznościowych lub osobiście korzystając z kodu QR w aplikacji Coros.

 

Zawartość zestawu:
- Coros Apex 2
- kabel do ładowania
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Dane fizyczne

Masa 42 g
Rozmiar koperty(szer. x dł. x wys.) 43.0 x 42.8 x 12.8 mm
Wymiary wyświetlacza Średnica 1,2"
Rozdzielczość wyświetlacza 240 x 240 px
Typ wyświetlacza Dotykowy; zawsze włączony kolorowy ekran LCD.
Kolorowy wyświetlacz Tak
Rodzaj szkła Szafirowe
Ekran dotykowy Tak
Klasa wodoszczelności 5 ATM
Latarka sygnalizacyjna LED Nie
Obudowa Stop tytanu
Materiał ramki Tytan klasy 5 z powłoką PVD
Materiał paska Nylon
Paski z mechanizmem szybkiego odłączania (Quick Release) Tak (20 mm)
Paski do zegarka QuickFit™ Nie
Szerokość paska 20 mm
Kolor Czarny

Czas działania baterii

Czas działania baterii Tryb zegarka: do 17 dni Tryb GPS: do 45 godz. Tryb UltraMax GPS: do 35 godz.
Maks. czas działania baterii przy ładowaniu energią słoneczną(całodzienne użytk. przy ośw.50000lx**w tym 3h pracy na powietrzu*) -
Oszczędzanie baterii – tryb zegarka o niskim poborze mocy z możliwością dostosowania Nie

Cechy podstawowe

GPS Tak
GLONASS Tak
Galileo Tak
QZSS Tak
Multi-GNSS (korzystanie z wielu systemów satelitarnych jednocześnie) Tak
SatIQ (automatyczne przełączanie trybów GPS, aby zmaksymalizować żywotność baterii) Nie
Akcelerometr Tak
Kompas Tak
Wysokościomierz barometryczny Tak
Żyroskop Tak
UltraTrac mode Analogiczna funkcja "Ultramax"
Pułap tlenowy Tak
Pułap tlenowy dla biegów w terenie (Trail Run) Nie
Fabrycznie załadowane mapy Mapy krajobrazowe i topograficzne w trybie offline (w wersji Pro załadowane fabrycznie)
Możliwość dodawania map Tak (za pomocą Coros App)
Mapa PL TOPO Nie
Czas/data Tak
Budzik Tak
Kalendarz Nie
Minutnik Tak
Stoper Tak
Licznik kroków Tak
Termometr Tak
Nadgarstkowy pomiar tętna Tak
Nadgarstkowy pomiar mocy biegowej Nie
Nadgarstkowy pomiar tętna pod wodą Nie
Pomiar temperatury skóry Nie
Pulsoksymetr Tak
Sterowanie muzyką Tak
Odtwarza muzykę Tak
Pamięć na muzykę Tak
Łączność Bluetooth®, Wi-Fi®
Powiadomienia z telefonu Tak
Płatności zbliżeniowe Nie
Wbudowana pamięć 8 GB
Specyfikacja wojskowa Nie
Prędkość 3D Tak
Prędkość pionowa Tak
VAM i prędkość wznoszenia Nie

Funkcje podstawowe

Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) Tak
Alerty tętna Tak
Strefy tętna Tak
% rezerwy tętna Nie
% maksymalnego tętna Nie
Dzienne tętno spoczynkowe Tak
Alarmy nieprawidłowego tętna Tak
Cykl miesiączkowy Nie
Spalone kalorie Tak
Timer oddechu relaksacyjnego Nie
Próg mleczanowy Tak
Minuty intensywnej aktywności Nie
Monitor energii Body Battery™ Nie
Monitorowanie snu Tak
Charakter obciążenia treningowego W aplikacji 4 poziomy obciążenia: za małe, małe, optymalne, za duże
Czas odpoczynku Tak
Dynamika biegu Nie
Efekt treningu (aerobowego) Nie
Efekt treningu (beztlenowego) Nie
Główna korzyść (etykiety efektu treningu) Funkcja Training Effect oceniająca trening w skali 1-6
Przygotowanie wydolnościowe Tak
Stan wytrenowania Tak
Obciążenie treningowe Nie
Parametry treningu (np. styl pływania, liczba wymachów) Tak
Trening interwałowy Tak
Ulepszony interwał (obejmuje otwarte powtórzenia, stronę danych interwałów, ekran odpoczynku i automatyczne wykrywanie) Nie
Treningi biegowe Tak
Treningi pływackie Tak
Treningi siłowe Tak
Virtual Partner™ Nie
Virtual Racer™ Nie
Wiek sprawnościowy Nie
Współczynnik FTP (Functional Threshold Power) Nie
Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy) Tak
Wyścig z aktywnością Nie
Sugestie dotyczące codziennych ćwiczeń Nie
Strategie tempa PacePro™ Nie
Planowanie wspinaczek ClimbPro™ Nie
Całkowity wznios/spadek Tak
Ładowanie energią słoneczną Nie
Health Snapshot™ (pomiar zmienności rytmu pracy serca, nasycenia krwi tlenem, oddechu, poziomu stresu + raport w aplikacji). Nie
Auto Lap® Tak
Ręcznie oznaczane okrążenia Tak
Automatyczne liczenie powtórzeń Nie
Auto Pause® Tak
Alerty czasu i dystansu Tak
Autoprzewijanie Tak
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków Tak
Tryb W okolicy Nie
Kreator kursu trasy powrotnej (bieganie / jazda rowerem) Tak
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami) Nie
TracBack® Tak
Wróć do startu Tak
Nawigacja od punktu do punktu Nie
Wyznaczanie popularnych tras Trendline™ Nie
Podwójna siatka współrzędnych Nie
Pomiar powierzchni Nie
Mapa Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras) Nie. Możliwość dodania kursu z poziomu aplikacji Coros.
Pełna mapa wektorowa Nie
Wgrane mapy kurortów narciarskich Nie
Współrzędne GPS Nie
Wykrywanie zdarzeń Nie
Pomoc Nie
Rozmowa przez zegarek Nie
Mikrofon i głośnik Nie
Historia aktywności w zegarku Tak
Animacje treningowe na ekranie Nie
Monity dźwiękowe Tak
Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™) Nie
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować) Nie
Aplikacja LiveTrack Nie
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) Nie
Piętra w górę Tak
Nawodnienie Nie
Wyświetlane na ekranie mapy mięśni używanych podczas treningu Nie, jedynie podgląd przy treningu siłowym w aplikacji Coros App
Rytm (liczba kroków na minutę) Tak
Funkcja Move IQ™ Nie
Funkcja TrueUp™ Nie
Funkcja Znajdź mój telefon Nie
Udostępnianie zdarzeń na żywo Nie
Godzina wschodu/zachodu słońca Tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca Nie
Kalendarz myśliwski/wędkarski Nie
Prognoza pogody Nie
Przebyty dystans Tak
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem) Tak (przez Bluetooth Smart)
Obsługa pobieranych map kartograficznych Nie
Plany treningów do pobrania Tak
Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+® do sparowanego urządzenia) Tak
Synchronizacja czasu przez GPS Tak
Dostępne profile biegu Bieganie, bieganie w pomieszczeniu
Dostępne profile aktywności na siłowni Siła, kardio
Dostępne profile czynności rekreacyjnych w terenie Wspinaczka, turystyka piesza, narciarstwo, snowboard, skitouring, multisport
Dostępne profile jazdy rowerem Rower, rower stacjonarny
Dostępne profile pływania Triathlon, pływanie, pływanie w otwartym akwenie
Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) Nie. W aplikacji COROS możliwe dostosowanie tarcz i pól danych.
Group LiveTrack Nie
Surfowanie jako aktywność Nie
Wyzwania Toe-to-Toe™ Nie
Dodatkowe System satelitarny Beidou

Zgodność

Zgodność z aplikacją na telefon Aplikacja COROS
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+ innych producentów) Tak
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny) Nie
Zgodność z urządzeniem Vector Tak
Zgodność ze smartfonami iPhone®, Android™
Zgodność ze światłami Varia™ Nie

Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.

Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com