​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Najczęściej kupowane

Garmin

Garmin inReach Messenger 010-02672-01

010-02672-01

753759292362

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje się fizycznie w naszym salonie sprzedaży: Corazziego 4 lok 9, Warszawa

Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

3 lata gwarancji
Zamówienia opłacone do 14:00 wyślemy jeszcze dziś!
Dotyczy także paczek za pobraniem

3 Lata Gwarancji

Niewielki, wytrzymały i lekki komunikator satelitarny, który umożliwia dwukierunkową łączność tekstową poza zasięgiem sieci komórkowych dzięki w pełni globalnej sieci Iridium.

Więcej szczegółów

Cena
1 254,00 zł


DARMOWA DOSTAWA!

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

1 254,00 zł

3 podobnych produktów:

POLSKIE MENU, 3 LATA GWARANCJI

Garmin InReach Messenger to ultralekki komunikator satelitarny o bardzo kompaktowych wymiarach, który zapewnia użytkownikom dwukierunkową komunikację niezależnie od zasięgu sieci komórkowej w smartfonie. W przypadku braku dostępu do sieci urządzenie przełącza się płynnie na subskrybowaną satelitarną sieć Iridium, której globalny zasięg pozwala na swobodną komunikację. Urządzenie posiada też szereg funkcji wspierających użytkowników podczas survivalowych wypraw nawet po najbardziej niedostępnych terenach.

Garmin InReach Messenger — komunikator satelitarny dla wymagających

Wysyłanie i odbieranie wiadomości jest możliwe po sparowaniu komunikatora (nr producenta Garmin 010-02672-01) z aplikacją Garmin Messenger na kompatybilnym smartfonie. Poza klasyczną komunikacją urządzenie zapewnia możliwość szybkiego wysyłania gotowych wiadomości dla przyśpieszenia komunikacji w trasie, czy też wysyłania wiadomości grupowych. Ponadto Garmin InReach Messenger umożliwia udostępnianie swojej lokalizacji, włącznie z wyznaczaniem trasy powrotnej Trackback, czy też wysyłania interaktywnego sygnału SOS w sytuacji zagrożenia.

Bateria i użytkowanie Garmina InReach Messenger

Garmin InReach Messenger 010-02672-01 (nr producenta) został wyposażony w bardzo wytrzymałą baterię, która w trybie wysyłania wiadomości lub informacji o pozycji jest w stanie działać bez przerwy do 46 dni (przy pełnym widoku na niebo). Co więcej, na wypadek sytuacji awaryjnych istnieje możliwość szybkiego podładowania urządzenia po połączeniu ze smartfonem. Ponadto urządzenie umożliwia odczyt prognoz pogody InReach oraz jest zgodne z innymi sprzętami Garmin.

DOM JEST BLIŻEJ, NIŻ MYŚLISZ

Ten niewielki, wytrzymały komunikator satelitarny1 działa poza zasięgiem sieci komórkowych, umożliwiając kontakt ze znajomymi i rodziną dzięki dwukierunkowym wiadomościom tekstowym o globalnym zasięgu.

 

Możesz pozostać w kontakcie z najbliższymi, nawet bez zasięgu sieci komórkowej.

 

Sparuj urządzenie inReach z aplikacją Garmin Messenger™ w zgodnym smartfonie, aby wysyłać wiadomości przez sieć satelitarną lub komórkową.

 

Potrzebujesz pomocy w nagłych wypadkach? Wyślij interaktywny sygnał SOS do naszego centrum koordynacyjnego.

 

Gdy musisz mieć pewność, wyświetlacz urządzenia potwierdza, że wiadomość została wysłana.

 

Używaj wstępnie ustawionych wiadomości, aby w łatwy sposób utrzymywać kontakt podczas podróży.

 

Dzięki nawet 28 dniom pracy baterii pomiędzy kolejnymi cyklami ładowania możesz pozostać w podróży dłużej.

Wysyłaj wiadomości z dowolnego miejsca na Ziemi.

DWUKIERUNKOWA KOMUNIKACJA

Prosty interfejs aplikacji Garmin Messenger w smartfonie ułatwia wymianę wiadomości tekstowych z bliskimi za pośrednictwem satelity lub sieci komórkowej.

STABILNE POŁĄCZENIE

Zoptymalizowany system komunikacji inReach wykorzystuje połączenie komórkowe Twojego smartfona, gdy jest ono dostępne, a następnie płynnie przełącza się na sieć satelitarną Iridium® o globalnym zasięgu, gdy znajdziesz się poza zasięgiem sieci komórkowej.

WIADOMOŚCI GRUPOWE

Dzięki aplikacji Garmin Messenger połączenie inReach umożliwia grupowe przesyłanie i dystrybucję wiadomości. Możesz więc udostępniać swoje przygody wielu kontaktom jednocześnie — a także prowadzić grupowe rozmowy tekstowe ze znajomymi i rodziną.

INTERAKTYWNE ALERTY SOS

W sytuacji awaryjnej możesz nadać interaktywny sygnał SOS do Garmin IERCC — całodobowego centrum koordynacji reagowania kryzysowego.

UDOSTĘPNIANIE LOKALIZACJI

Możesz też w dowolnym momencie udostępnić swoją pozycję bliskim w domu za pomocą strony MapShare™ lub współrzędnych GPS osadzonych w wiadomościach.

ELASTYCZNE PLANY USŁUG SATELITARNYCH

Aby uzyskać dostęp do globalnej sieci Iridium i łączności z urządzeniem inReach Messenger, potrzebna jest aktywna subskrypcja usługi satelitarnej. Dostępny jest pakiet z roczną umową i elastyczny plan miesięczny.

KOMPAKTOWA I WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA

Nie daj się zwieść niedużej wielkości urządzenia mierzącego 4″ × 2″ i ważącego 114 gram. inReach Messenger jest wytrzymały, trwały, odporny na uderzenia i wodoodporny (klasa IPX7).

ŁADOWANIE AWARYJNE

Potrzebujesz zapasowej opcji na wypadek, gdyby padła bateria Twojego zgodnego smartfona? Wystarczy podłączyć urządzenie inReach Messenger do telefonu, aby uzyskać wystarczające doładowanie bezpieczeństwa, aby wysłać niestandardową wiadomość tekstową z urządzenia inReach Messenger za pośrednictwem ekranu dotykowego telefonu.

BARDZO DŁUGI CZAS DZIAŁANIA BATERII

Wewnętrzny akumulator bateria litowy zapewnia do 28 dni pracy w trybie 10-minutowego śledzenia. Możesz zatem robić to, co kochasz dłużej pomiędzy kolejnymi cyklami ładowania.

Podłącz urządzenie do sieci, aby uzyskać dostęp do większej liczby funkcji.

SYNCHRONIZACJA LISTY KONTAKTÓW

Aplikacja Garmin Messenger może zsynchronizować się z książką adresową Twojego zgodnego smartfona, aby kontakt ze światem był jeszcze łatwiejszy.

WYŚWIETLANIE W URZĄDZENIU

Wysokiej klasy ekran urządzenia inReach Messenger z technologią memory-in-pixel daje możliwość sprawdzenia potwierdzenia wysłania wiadomości, a odpowiedzi można przeczytać nawet bezpośrednio na urządzeniu.

WIADOMOŚCI KONTROLNE

Utrzymuj kontakt bezpośrednio z poziomu komunikatora inReach Messenger za pomocą zaprogramowanych wiadomości, które nie wliczają się do limitu wiadomości tekstowych przy aktywnym abonamencie satelitarnym.

INNE URZĄDZENIA GARMIN

Zdalnie steruj urządzeniem inReach Messenger, aby wysyłać i odbierać wiadomości tekstowe lub uruchamiać interaktywne sygnały SOS za pomocą zgodnych urządzeń mobilnych firmy Garmin, sprzętu morskiego, lotniczego, urządzeń do noszenia lub innych wybranych urządzeń inteligentnych.

USŁUGA PROGNOZY POGODY INREACH

Otrzymuj szczegółowe informacje o pogodzie w aplikacji inReach Messenger lub sparowanym zgodnym urządzeniu. Możesz nawet poprosić o prognozę pogody dla aktualnej pozycji, innych punktów na trasie lub celów podróży.

WYZNACZANIE TRASY TRACBACK

Funkcja wyznaczania trasy TracBack umożliwia powrót do punktu startowego po tej samej trasie w razie zgubienia się — bezpośrednio w urządzeniu.

 

Zawartość zestawu:

  • inReach Messenger
  • Przewód USB typu A – typu C
  • Dokumentacja
1 Wymaga subskrypcji satelitarnej. W niektórych regionach używanie komunikacji satelitarnej jest prawnie regulowane lub zabronione. Używanie urządzenia w danym regionie wymaga od użytkownika znajomości i przestrzegania przepisów dotyczących ochrony prywatności.

Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Dane fizyczne

Masa 113,9 g
Klasa wodoszczelności IPX7
Rozdzielczość wyświetlacza 160 x 68 px
Wymiary fizyczne 7,8 × 6,4 × 2,3 cm
Typ wyświetlacza Monochromatyczny, czytelny w słońcu, transreflektywny, Memory-In-Pixel (MIP)
Wymiary wyświetlacza 25,3 x 11 mm (1" x 0,43")

Czas działania baterii

Czas działania baterii Tryb wysyłania wiadomości lub inf. o pozycji co 10 min. i pełnym widoku na niebo: do 28 dni (umiarkowane przysłonięcie przez drzewa: do 14 dni), Przy wysyłanej wiadomości do 2 min. lub inf. o pozycji i widoku na niebo: do 6 dni (umiarkowane przysłonięcie: do 3 dni), Przy wysyłanej wiadomości co 30 min. lub inf. o pozycji i pełnym widoku na niebo: do 46 dni (umiarkowane przysłonięcie: do 23 dni) Maks. 1 rok po wyłączeniu

Cechy podstawowe

Bateria Wewnętrzny akumulator litowo-jonowy
Galileo Tak
GLONASS Nie
GPS Tak
Kompas Nie
Wysokościomierz barometryczny Nie
Łączność Bluetooth®, ANT+®
Powiadomienia z telefonu Nie
Fabrycznie załadowane mapy Nie
Ekran dotykowy Nie
Mapa bazowa Nie
Możliwość dodawania map Nie
Slot na kartę pamięci Nie
Mapa PL TOPO Nie
Interfejs USB-C
IRNSS Nie
QZSS Tak

Funkcje dodatkowe

Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) Nie
Aplikacja LiveTrack Nie
Bardzo czuły odbiornik Tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca Nie
Kalendarz myśliwski/wędkarski Nie
Nawigacja od punktu do punktu Nie
Pamięć/historia Brak
Pomiar powierzchni Nie
Prognoza pogody Tak
TracBack® Tak
Waypointy/ulubione/pozycje Nie
Trasy Nie
Norma MIL-STD-810 Nie
Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach) Nie
BirdsEye Nie
Obejmuje wyszukiwalne punkty szczególne (parki, kempingi, malownicze punkty obserwacyjne i tereny piknikowe) Nie
Szczegółowe informacje hydrograficzne (linie brzegowe mórz, jezior i rzek, tereny podmokłe, a także strumienie stałe i okresowe) Nie
Wycinki mapy Nie
Wyświetla krajowe, stanowe i lokalne parki, lasy i dzikie obszary Nie
Rejestrowanie Rinex Nie
Interaktywna funkcja SOS Tak
Kompatybilny z aplikacją Garmin Explore ™ Nie
Latarka sygnalizacyjna LED Nie
Obsługa funkcji geocache Nie
Obsługa MapShare z funkcją śledzenia Tak
Obsługa serwisu Garmin Explore Tak
Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych do innych urządzeń inReach Tak
Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych na numery SMS i adresy e-mail Tak
Przeglądarka zdjęć Nie
Wirtualna klawiatura do pisania własnych wiadomości Tak
Wymiana lokalizacji z innymi urządzeniami inReach Tak
Zgodność z własnymi mapami Nie
Aparat Nie
Śledzenie psów Nie
Wysyłanie punktów trasy do MapShare podczas podróży Nie
Wysyłanie wybranej trasy do MapShare podczas podróży Nie
Obsługa Earthmate Nie
Dodatkowe System satelitarny Beidou, Wysyłanie i odbieranie wiadomości grupowych , Bezproblemowe przełączanie między siecią Wi-Fi®, siecią komórkową i satelitarną

Zgodność

Zgodność z aplikacją na telefon Nie
Opinie mogą być dodane tylko przez zarejestrowanych użytkowników eAzymut.pl i dotyczyć tylko produktów, które dany klient zakupił. Opinie są weryfikowane w ciągu 24 godzin w dni robocze.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !

  • Garmin inReach Messenger - Najnowszy komunikator satelitarny Iridium