​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Garmin Striker

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Filtruj według

Cena
Wymiary wyświetlacza
Powiększenie na jednej części podzielonego ekranu
Obsługiwane częstotliwości
Stan
Filtruj
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Garmin Striker

Echosondy Garmin Striker zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o amatorach wędkowania, również tych z większym doświadczeniem i sportowym nastawieniem. Zastosowane rozwiązania i inteligentne systemy pozwalają nie tylko śledzić ruch ryb podczas połowów, ale nawet zapisywać te miejsca na dokładnych mapach, by móc skutecznie powracać do swoich ulubionych łowisk. Co więcej, Garmin Striker to urządzenia, dzięki którym wędkarze mogą obserwować również dna rzek, jezior czy zatok. Z kolei nowoczesna technologia Ultrascroll zawarta w bardziej zaawansowanych modelach pozwala na wyśledzenie ławic nawet podczas dużych prędkości poruszania się łodzi.

Garmin Striker - zaawansowane echosondy dla każdego

Garmin dostarcza wędkarzom kilka modeli echosond serii Striker, zróżnicowanych pod względem specyfikacji technicznej oraz  wielkości czy kolorystyki wyświetlaczy, dzięki czemu każdy wędkarz może dobrać sprzęt skrojony pod jego potrzeby oraz możliwości. Dokładność pomiarów i obserwacji zapewnia nie tylko GPS, ale również przetworniki wykorzystujące różne technologie sond. Dostępne są echosondy wykorzystujące np. wyłącznie system CHIRP, ale także takie, które korzystają dodatkowo z sond skanujących typu ClearVü i SideVü, które jeszcze bardziej wzmacniają otrzymywany obraz. W urządzeniach zastosowane zostały różne technologie wspierające pracę wędkarzy, np. AutoGain redukuje zakłócenia, celem właściwego rozróżniania celów. Z kolei specjalne czujniki mogą nawet rejestrować temperaturę wody.

Jakość i wykonanie

Echosondy wędkarskie Garmin Striker zostały wyposażone w wyświetlacze o zróżnicowanej kolorystyce wyświetlania oraz różnych przekątnych ekranu. Niemniej każdy model pozostaje bardzo czytelny, nawet w bardzo jasnych warunkach, dzięki wysokiemu kontrastowi wyświetlacza. Do tego urządzenia posiadają intuicyjne menu w języku polskim. Wodoodporność oraz łatwy montaż sprawiają, że echosondy serii Striker są wyjątkowo proste i trwałe w użytkowaniu.