​ ​ ​ ​
Kategorie
Garmin

Garmin Varia RTL 510 010-01951-00

010-01951-00

753759206390

Nowy produkt

Towar niedostępny

Tylne światło rowerowego radaru wstecznego

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

Cena
859,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Oceny i opinie

(5/5)
4 oceny - 3 opinie
Sprawdź rozkład

5 podobnych produktów:

Widzieć i być widocznym, za dnia i w nocy

  • Sygnalizuje zbliżanie się pojazdów nadjeżdżających z tyłu z odległości nawet 140 metrów (153 jardów), za pomocą sygnałów dźwiękowych i świetlnych
  • Tylne światło widoczne z odległości 1,6 km (1 mili) w ciągu dnia, świeci w zakresie 220 stopni, dzięki czemu kierowcy dostrzegą Cię, zanim jeszcze radar wykryje ich pojazd
  • Smukła, pionowa konstrukcja umożliwia łatwy montaż na większości rowerów szosowych, rekreacyjnych i miejskich
  • Wymaga podłączenia do specjalnego wyświetlacza radaru lub bezprzewodowego połączenia ze zgodnym urządzeniem firmy Garmin1.
  • Czas działania baterii: do 15 godzin w trybie światła migającego; 6 godzin w trybie światła ciągłego lub światła migającego nocnego.

Jeździj mądrzej i bardziej świadomie z radarem wstecznym Varia? RTL510. Zamontowane na sztycy podsiodłowej urządzenie sygnalizuje zbliżanie się pojazdów nadjeżdżających z tyłu z odległości nawet 140 metrów (153 jardów), za pomocą sygnałów dźwiękowych i świetlnych. Dodatkowo jasne tylne światło jest dobrze widoczne w świetle dziennym nawet z odległości 1,6 km (1 mili), dzięki czemu będziesz czuć się na drodze pewniej i bezpieczniej.

Czujnik na straży

Podczas jazdy musisz mieć pełną kontrolę. Musisz pilnować trasy, dystansu, prędkości i odpowiedniego rozłożenia sił. Jednak najważniejszą rzeczą jest pilnowanie swojego bezpieczeństwa. Dlatego radar Varia możesz traktować jako dodatkową parę oczu, która będzie pilnować, co się dzieje za Tobą. Urządzenie działa jak system wczesnego ostrzegania, który pomaga zachować bezpieczeństwo.

Czujnik na straży

Bezpieczeństwo w liczbach

Radar wsteczny Varia? RTL510 to tylko jeden z elementów zwiększających bezpieczeństwo podczas jazdy rowerem. Po sparowaniu ze zgodnymi urządzeniami Garmin system pomaga zapewnić bezpieczniejsze warunki jazdy poprzez informowanie użytkowników o nadjeżdżających z tyłu pojazdach. Zielone światło? Wszystko w porządku. Bursztynowe światło? Zbliża się pojazd. Czerwone światło? Uwaga ? pojazd zbliża się z dużą prędkością. Zachowaj ostrożność.

Bezpieczeństwo w liczbach

Zawartość zestawu:

  • Varia RTL510
  • Zestaw montażowy
  • Przewody
  • Documentation
1
Zobacz zgodne urządzenia

Sprzedawane urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją.

Opinie o:

Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.
przez dnia 2020-07-09 :
(5/5

Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie

Bardzo szybko informuje o zbliżającym się pojeździe, dzieki czemu nie ma efektu zaskoczenia i można się przygotować na wymijanie. Naprawdę niezastąpiona rzecz podczas pedałowania po szosach. Polecam wszystkim!

przez dnia 2020-07-01 :
(5/5

Bardzo pożyteczna rzecz :-)

Radar sprawdza się bardzo dobrze i znacząco podnosi bezpieczeństwo jazdy. Informacja o nadjeżdżającym z tyłu samochodzie pojawia się jeszcze zanim go można usłyszeć. Współpracuje z licznikiem Wahoo. Może nie jest to tani "gadżet", ale kto by oszczędzał na bezpieczeństwie. ;-)

przez dnia 2020-05-26 :
(5/5