​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
MAPA POLSKI PL TOPO Zobacz większe
Azymut

Mapa Polski PL TOPO 2020.4 do zegarków z serii Fenix PLTO FX

PLTO FX

9999990000453

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast
Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

UWAGA
Zakup dotyczy zainstalowania mapy PL Topo na zakupionym jednocześnie zegarku z serii Fenix.
  • Mapa "PL Topo 2020.1" zawiera dokładną sieć drogową, plany miast, warstwę topograficzną i turystyczną, szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe, punkty POI.


W komplecie za darmo dodatkowa mapa Europy "EU Topo 2020.1".

Więcej szczegółów

Cena
100,00 zł

DOSTAWA 10 ZŁ

DARMOWA DOSTAWA OD 250 ZŁ

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

2 podobnych produktów:

Uwaga!

Wersja wyłącznie do zakupionego jednocześnie zegarka z serii Fenix

 

Mapa "PL Topo" to jedyna komercyjna topograficzna mapa Polski dla urządzeń Garmin, która jest aktualizowana aż cztery razy w roku. Zawiera dokładną sieć drogową, plany miast, warstwę topograficzną i turystyczną, szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe, punkty POI. Jest przeznaczona do turystycznych i rowerowych odbiorników gps, z możliwością wykorzystania (z pewnymi ograniczeniami) także na urządzeniach do nawigacji drogowej (Nuvi, Zumo). Posiada autorouting (automatyczne wyznaczanie tras) zarówno w trybie pieszego, rowerzysty jak i samochodu.

 

 

Licencja mapy jest przypisana do zegarka.

 

"PL Topo" posiada możliwość dostosowania kolorystyki/skórki do własnych preferencji użytkownika lub do konkretnego posiadanego odbiornika (np. nieco innych informacji na ekranie przy tej samej skali mapy potrzebuje turysta pieszy, rowerzysta czy kierowca w aucie - zmieniając standardową skórkę na jedną z udostępnionych na stronie, mamy możliwość dokonania personalizacji wyglądu mapy). Ponadto mapa "PL Topo" może być uzupełniona o dodatkową kompatybilną mapę/nakładkę "Ścieżki PL", która stanowi społecznościowe wsparcie dla „PL Topo” (więcej informacji na stronie mapy).
  

Główne dane statystyczne mapy Polski:

  • Blisko 38 milionów Polaków w zasięgu
  • Prawie 730 tys. kilometrów dróg
  • Ponad 915 szczegółowych planów miast
  • Ponad 6,3 tys. szczegółowych planów miejscowości
  • Ponad 6,8 miliona punktów adresowych
  • W tym ponad 1,7 miliona budynków 2D
  • Ponad 83 tys. km szlaków turystycznych
  • Ponad 41 tys. km szlaków rowerowych
  • Dokładnie 2556 km ścieżek rowerowych

 

Zawartość mapy można przeglądać na komputerze PC/Mac w programie BaseCamp (program dostępny do pobrania ze strony Garmina). BaseCamp może odczytywać treść mapy zarówno z podłączonego do komputera odbiornika gps, jak również z czytnika kart pamięci. Istnieje również możliwość przeglądania mapy w programie MapSource (opcja wpięcia w MapSource jest opisana na podstronie "Porady" na stronie mapy).

 

Obejrzyj prezentację mapy

 

Wersja produktu dotyczy wgrania mapy PL Topo do pamięci kupowanego zegarka z serii Fenix (modele Fenix 5x, seria Fenix 5 Plus, Fenix 6 - wersje Pro i Sapphire)

 

Mapa Europy jest podzielona na sześć regionów, stąd chcąc zwolnić pamięć karty np. na zdjęcia czy inne mapy, można całość lub część Europy usunąć z pamięci urządzenia i w razie potrzeby w późniejszym czasie wgrać ponownie.

 

europa.jpg

W cenie zakupu "PL Topo" znajduje się darmowa roczna aktualizacja tej mapy. Ponadto użytkownik otrzymuje także dostęp do rocznej aktualizacji bonusowej mapy "EU Topo" - przyszłe aktualizacje dostępne będą do pobrania poprzez stronę mapy "PL Topo", po zarejestrowaniu posiadanej licencji. Po upływie roku w momencie wygaśnięcia prawa do pobierania darmowych aktualizacji, użytkownik może albo korzystać z map w ostatnio pobranej przez siebie wersji, lub też może wykupić aktualizacje na kolejny rok. Koszt wykupienia takiej aktualizacji wynosi 68 zł

   

aktualizacje.jpg

 

Więcej informacji na stronie produktu: www.pltopo.pl

Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość spamu. Weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !