Kategorie

Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Nowe produkty

Promocje

Czujnik tętna HRM TRI [010-10997-09]

010-10997-09

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Zwiększ wygodę korzystania z czujnika tętna HRM-Tri podczas uprawiania triatlonu, parując go z urządzeniem Forerunner® 920XT1.

Więcej szczegółów

394,00 zł

DARMOWA DOSTAWA OD 250 ZŁ

Do listy życzeń

Dane tętna dla wszystkich trzech dyscyplin
  • Zaprojektowany specjalnie do triatlonu
  • Nasz najmniejszy i najlżejszy czujnik tętna (HRM)
  • Wygodny, łatwo regulowany pasek
  • Przechowuje i przesyła dane tętna do urządzenia Forerunner® 920XT1Zwiększ wygodę korzystania z czujnika tętna HRM-Tri podczas uprawiania triatlonu, parując go z urządzeniem Forerunner® 920XT1. Czujnik tętna HRM-Tri przechowuje dane tętna i — gdy znajdzie się nad powierzchnią wody — przesyła je do urządzenia 920XT. Nasz najmniejszy i najlżejszy moduł o szerokości paska na rękę. Miękkie, zaokrąglone krawędzie i zakryte szwy sprawiają, że pasek nosi się wygodnie nawet po wyjściu z wody.

Dynamika biegu
HRM-Tri jest także wyposażony we wbudowany akcelerometr, który mierzy ruch tułowia w celu obliczania parametrów biegu:2

Rytm — liczba kroków na minutę. Wyświetla całkowitą liczbę kroków (lewej i prawej nogi łącznie).
Odchylenie pionowe — wysokość odbicia podczas biegu. Pozycja wyświetla pionowy ruch tułowia (mierzony w centymetrach). Czujnik tętna HRM-Tri jest kompatybilny z wieloma innymi urządzeniami, ale tętno wyświetla tylko po sparowaniu.
Czas kontaktu z podłożem — czas, przez jaki stopa ma kontakt z powierzchnią ziemi podczas biegu (mierzony w milisekundach).

Przykłady typowych zastosowań¹ Forerunner 920XT, epix™, fēnix® 3
² Funkcje dynamiki biegu są dostępne tylko w urządzeniach Forerunner 620/920XT i fēnix 2/3. Czujnik tętna HRM-Tri współpracuje również z innymi urządzeniami treningowi, ale zarejestrują one tylko dane o tętnie.

Sprzedawane urządzenia objęte są 2 letnią gwarancją.