Kategorie

Ostatnio przeglądane

Promocje

Garmin

Czujnik prędkości 2 generacji 010-12843-00

010-12843-00

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

Łatwy w instalacji, bezprzewodowy czujnik umożliwia wygodne monitorowanie prędkości jazdy.

Więcej szczegółów

189,00 zł

DOSTAWA 10 ZŁ

DARMOWA DOSTAWA OD 250 ZŁ

Do listy życzeń

At a Glance

Łatwy w instalacji, bezprzewodowy czujnik umożliwia wygodne monitorowanie prędkości jazdy. Brak magnesów i innych nieosłoniętych elementów, które wymagałyby odpowiedniego dopasowania, sprawia, że czujnik ten jest łatwy w instalacji i konserwacji, a przekładanie go między rowerami jest szybkie i wygodne.

Czujnik Prędkości 2 generacji jest zamocowany do piasty jednego z kół. Rozmiar koła można zmienić na swoim koncie Garmin Connect lub przeprowadzić kalibrację samodzielnie za pomocą licznika rowerowego Edge® lub kompatybilnego urządzenia Garmin. Po skonfigurowaniu urządzenia prędkość i dystans będą zawsze dokładne, nawet bez urządzenia głównego.

Łączność ANT+® i technologia Bluetooth® Low Energy umożliwia synchronizację z Garmin Connect oraz innymi aplikacjami treningowymi, kompatybilnymi urządzeniami i sprzętem fitness w celu uzyskania dokładniejszych danych podczas jazdy w pomieszczeniach i na powietrzu. Licznik śledzi przebyty dystans, umożliwiając planowanie konserwacji roweru.

Znak i logo Bluetooth są zarejestrowanymi znakami towarowymi należącym do firmy Bluetooth SIG, Inc., a używanie ich przez firmę Garmin podlega warunkom licencji.

ANT
Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: