​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin GPSMap 66s 010-01918-02

010-01918-02

753759188207

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje sie fizycznie w naszym salonie sprzedaży.
Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

3 lata gwarancji
Najbliższa wysyłka już
Jutro 14:00

3 Lata Gwarancji

Wysokiej klasy urządzenie podręczne GPS z subskrypcją obrazów satelitarnych BirdsEye

Więcej szczegółów

Cena
1 849,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

(4,7/5)
3 oceny - 3 opinie
Rozkład ocen

1 849,00 zł

5 podobnych produktów:

POLSKIE MENU, 3 LATA GWARANCJI

 

Wysokiej klasy urządzenie podręczne GPS z subskrypcją obrazów satelitarnych BirdsEye

  • - Duży i czytelny kolorowy wyświetlacz o przekątnej 3?
  • - Obsługa wielu Globalnych Systemów Nawigacji Satelitarnej (GNSS) umożliwia śledzenie podróży w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS oraz funkcja trzyosiowego kompasu i wysokościomierza barometrycznego
  • - Dostęp do obrazów satelitarnych BirdsEye z możliwością pobierania bezpośrednio do urządzenia bez konieczności posiadania rocznej subskrypcji
  • - Rozszerzona łączność bezprzewodowa pozwala korzystać z usługi Active Weather zapewniającej aktualne prognozy pogody i animowane obrazy radaru pogodowego, a także z funkcji Geocaching Live umożliwiającej synchronizowanie danych z urządzeniami mobilnymi i ich aktualizowanie
  • - Kompatybilne z aplikacją Garmin Explore?, które pomagają zarządzać trasami, ścieżkami i punktami oraz przeglądać statystyki, gdy jesteś w terenie
  • - Funkcja latarki LED oraz możliwość pracy baterii do 16 godzin w trybie GPS i do tygodnia w trybie wycieczki w celu ograniczenia konieczności ładowania


 Wyznacz trasę swojej kolejnej przygody z urządzeniem GPSMAP 66. Niezależnie od tego, czy lubisz piesze wędrówki w górach, jazdę na rowerze, wspinaczkę, geocaching, kajakarstwo czy pracujesz w terenie, to wytrzymałe kultowe urządzenie z kolorowym, 3-calowym wyświetlaczem pozwoli na zaplanowanie większej liczby tras. Oferuje ono nową jakość pozycjonowania przy użyciu anteny Quad-Helix oraz obsługę wielu satelitów, a także łączność bezprzewodową do obsługi usługi Active Weather, bezpośredniego pobierania i aplikacji Garmin Explore.

 

Zorientuj się w okolicy

Oprócz obsługi wielu satelitów urządzenie GPSMAP 66 zapewnia kompletny zestaw funkcji (wysokościomierz, barometr i kompas) dla lepszego śledzenia trasy wędrówki. Wbudowany wysokościomierz zapewnia dane o wzniosach i spadkach pozwalające dokładnie śledzić zmiany wysokości, natomiast barometr pomaga przewidywać zmiany pogody na podstawie wyświetlanych krótkoterminowych zmian ciśnienia powietrza. Trzyosiowy elektroniczny kompas stale określa Twój kierunek i to, czy jesteś w ruchu czy nie.

Share and Compete

Sprawdź dokąd zmierzasz

Uzyskaj lepsze zdjęcie swojej pozycji z wysokiej rozdzielczości fotorealistycznymi widokami na trasie, dzięki bezpośredniemu pobieraniu obrazów satelitarnych BirdsEye bez konieczności posiadania rocznej subskrypcji. Zobaczysz faktyczne odwzorowanie otoczenia, co ułatwi odnalezienie śladów, początków szlaków oraz miejsc na obozowisko, a także parków i parkingów do geocachingu, a nawet tworzenie punktów trasy na podstawie punktów orientacyjnych.

Share and Compete

Dostosuj się do panujących warunków

Zawsze będziesz otrzymywać informacje o warunkach pogodowych po sparowaniu urządzenia GPSMAP 66 przez Bluetooth? z kompatybilnym smartfonem. Odbieraj aktywne aktualizacje informacji o pogodzie w czasie rzeczywistym, w tym mapy z przewidywaniem temperatury, wiatru, opadów i zachmurzenia. Dostarcza ono również dane radarowe w czasie rzeczywistym, aby zawsze znać warunki pogodowe, które mogą mieć wpływ na przygody w terenie.

Stay tuned to conditions GPSMAP 66s

Znajdź upatrzoną skrzynkę

Urządzenia GPSMAP 66s i GPSMAP 66st ułatwiają zabawę w geocaching. Ustaw automatyczne aktualizowanie wszystkich najnowszych skrzynek Geocaching Live, w tym ich opisy, dzienniki i wskazówki. Za pomocą połączenia Wi-Fi? lub serwisu Garmin Connect? dzięki kompatybilnemu smartfonowi można uniknąć ręcznego wprowadzania współrzędnych lub drukowania szczegółowych informacji dotyczących skrzynek, a każde znalezienie będzie automatycznie przesyłane na Twój profil Geocaching.com.

Share and Compete

Odkrywaj nowe miejsca z urządzeniem Garmin

Nawet jeśli jesteś w trybie offline i nie masz połączenia z siecią, urządzenie GPSMAP 66 łączy się z aplikacją mobilną Garmin Explore, aby umożliwić Ci zaplanowanie, przeglądanie i synchronizowanie danych, w tym punktów, tras i śladów. Ponadto można przeglądać ukończone aktywności, nawet gdy jesteś w terenie i poza zasięgiem. Po powrocie do domu zaplanuj przyszłe wycieczki i przejrzyj poprzednie aktywności w serwisie Garmin Explore.

Share and Compete

Urządzenie do zadań specjalnych

Przygotuj się na najbardziej ekstremalne przygody. Urządzenie GPSMAP 66 działa do 16 godzin w trybie standardowym GPS i do tygodnia w trybie wycieczki (z dwiema bateriami typu AA), co pozwala na rzadsze ładowanie. Jest on wyposażony w latarkę LED z funkcją SOS, którą można wykorzystać do wezwania pomocy. Został zaprojektowany zgodnie ze standardami wojskowymi dotyczącymi temperatury, wstrząsów i wodoodporności (MIL-STD-810G) ? współpracuje nawet z noktowizorem.

Share and Compete
 
Zestaw zawiera:
GPSMAP 66s
 - Dostęp do obrazów satelitarnych BirdsEye
 - Przewód USB
 - Zaczep z karabinkiem
 - Dokumentacja

IMG_5381-1.jpg

Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Dane fizyczne

Masa 230 g
Klasa wodoszczelności IPX7
Rozdzielczość wyświetlacza 240 x 400 px
Wymiary fizyczne 6,2 × 16,3 × 3,5 cm
Typ wyświetlacza Kolorowy, transreflektywny ekran TFT
Wymiary wyświetlacza 3,8 x 6,3 cm; przekątna 3 cale (7,6 cm)

Czas działania baterii

Czas działania baterii Do 16 godz.

Cechy podstawowe

Bateria 2 baterie AA (do nabycia osobno), zalecane baterie NiMH lub litowo-jonowe
Galileo Tak
GLONASS Tak
GPS Tak
Kompas Tak (z kompensacją nachylenia, 3-osiowy)
Wysokościomierz barometryczny Tak
Łączność Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Powiadomienia z telefonu Tak
Fabrycznie załadowane mapy Tylko mapa bazowa
Ekran dotykowy Nie
Mapa bazowa Tak
Możliwość dodawania map Tak
Slot na kartę pamięci Tak (karta microSD™)
Mapa PL TOPO Nie (możliwość dokupienia)
Interfejs Zgodność z szybkim micro-USB i NMEA 0183
IRNSS Nie
QZSS Nie

Funkcje dodatkowe

Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) Tak
Aplikacja LiveTrack Tak
Bardzo czuły odbiornik Tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca Tak
Kalendarz myśliwski/wędkarski Tak
Nawigacja od punktu do punktu Tak
Pamięć/historia 16 GB
Pomiar powierzchni Tak
Prognoza pogody Nie
Waypointy/ulubione/pozycje 10 000
Trasy 250
Norma MIL-STD-810 Tak (na temperatury, wstrząsy, wodę)
Automatyczne wyznaczanie trasy (dokładna nawigacja po drogach) Tak
BirdsEye Tak (bezpośrednio do urządzenia)
Obejmuje wyszukiwalne punkty szczególne (parki, kempingi, malownicze punkty obserwacyjne i tereny piknikowe) Tak
Szczegółowe informacje hydrograficzne (linie brzegowe mórz, jezior i rzek, tereny podmokłe, a także strumienie stałe i okresowe) Tak
Wycinki mapy 15000
Wyświetla krajowe, stanowe i lokalne parki, lasy i dzikie obszary Tak
Rejestrowanie Rinex Tak
Ślady 250
Wykres śladu 20 000 punktów, 250 śladów zapisanych w formacie gpx, 300 archiwów zapisanych w formacie fit
Interaktywna funkcja SOS Nie
Kompatybilny z aplikacją Garmin Explore ™ Tak
Latarka sygnalizacyjna LED Tak
Obsługa funkcji geocache Tak (Geocache Live)
Obsługa MapShare z funkcją śledzenia Nie
Obsługa serwisu Garmin Explore Tak
Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych do innych urządzeń inReach Nie
Odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych na numery SMS i adresy e-mail Nie
Przeglądarka zdjęć Tak
Wirtualna klawiatura do pisania własnych wiadomości Nie
Wymiana lokalizacji z innymi urządzeniami inReach Nie
Zgodność z InReach® Nie
Zgodność z własnymi mapami Tak (500 własnych kafelków map)
Aparat Nie
Śledzenie psów Nie
Wysyłanie punktów trasy do MapShare podczas podróży Nie
Wysyłanie wybranej trasy do MapShare podczas podróży Nie
Obsługa Earthmate Nie

Zgodność

Zgodność z aplikacją na telefon Aplikacja Garmin Connect
Opinie mogą być dodane tylko przez zarejestrowanych użytkowników eAzymut.pl i dotyczyć tylko produktów, które dany klient zakupił. Opinie są weryfikowane w ciągu 24 godzin w dni robocze.
przez dnia 2021-02-01 :

GPSMAP 66S

Przesiadka z modelu 64s, wgrany soft 6.0 - na razie nie ma żadnych problemów. Przetestowana na lokalnych górkach - odwzorowanie śladu w BaseCamp rewelacja. Przy zatrzymaniu się, załącza pauzę w rysowaniu śladu, dzięki czemu unikamy "gwiazdek" na mapie. Jak na razie przesiadka na duży +. Zamówienie złożone w czwartek, a już w piątek paczka u mnie.

przez dnia 2020-12-24 :

świetna ręczna nawigacja

Przed zakupem zbierałem opinie, podpytywałem sprzedawców. Ostatecznie zdecydowałem się na ten właśnie model. Generalnie zgadzam się z wcześniejszą, dość ogólną oceną pana Artura. To znaczy nawigacja rzeczywiście jest dokładna, nie gubi sygnału, da się ją wykorzystać także przy jeździe rowerem, wytrzymała kilkakrotnie upadek, w tym także na twarde podłoże i tak dalej, wszystko ogólnie zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta.
Kłopoty zaczynają się przy szczegółach. Synchronizacja z Garmin Connect i Garmin Explore nie zawsze radzi sobie z przesłaniem wszystkich danych, zwłaszcza zapisanych aktywności.
Mimo obecności Wi-Fi w nawigacji jestem zmuszony do wykonywania synchronizacji przy użyciu telefonu (bluetooth), bo mojej sieci Wi-Fi nawigacja nie "widzi". Sprawdzałem w innych miejscach i Wi-Fi w nawigacji działało, u mnie w domu - nie.
Serwis Garmina wie o sprawie od kilku miesięcy, i co jakiś czas kontaktuje się ze mną w tej sprawie, jednak sprawy nie prowadzi jeden człowiek. Każdemu kolejnemu, który do mnie pisze, muszę znowu odpowiadać na te same pytania i proponuje te same rozwiązania co poprzednicy - zupełnie tak, jakby nie dysponowali poprzednią korespondencją, albo jej nie czytali.
Ostatecznie z Wi-Fi w nawigacji w domu skorzystać nie mogę, kolejne aktualizacje nie przyniosły poprawy sytuacji, a nawigacja bez Wi-Fi na pokładzie jest tańsza.

Nie twierdzę, że GPSMAP 66s jest do niczego, ogólnie rzecz biorąc działa bardzo dobrze, a jeszcze lepiej się z niego korzysta z dobrą mapą na pokładzie. Jednak w tej cenie oczekiwałem, że funkcje, którymi Garmin się chwali w specyfikacji będą działały bez problemu.

przez dnia 2020-04-22 :

Wytrzymały i bardzo dokładny GPS do wypraw w trudnym terenie

Od lat korzystam z rozwiązań Garmin. Z zakresie urządzeń GPS przeznaczonych do wypraw terenowych Garmin jest bezkonkurencyjny. Warto zainwestować by móc zawsze odnaleźć poszukiwane miejsce, nawet w wyjątkowo trudnym terenie (gęsty las, tereny górskie) i w każdych warunkach (deszcz, śnieg). Wyświetlacz jest bardzo czytelny, nawet w ostrym słońcu. Urządzenie błyskawicznie "łapie" satelity i bardzo dokładnie zaznacza ślad wędrówki. Dzięki wbudowanemu kompasowi, pozwala na precyzyjną lokalizację konkretnego punktu.
Plusem są również mapy Birds Eye, które można wgrać do urządzenia dzięki subskrybcji.
Dzięki modułowi "Geocaching" możliwa jest zabawa w tę grę terenową nawet w miejscach z brakiem dostępu do internetu. Polecam!

  • Szybki przegląd
  • Porównanie urządzeń outdoor - Garmin eTrex, GPSMAP oraz Montana