​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin STRIKER Plus 4cv z przetwornikiem GT20-TM 010-01871-01

010-01871-01

753759184193

Nowy produkt

Towar niedostępny

Echosonda wędkarska Striker Plus 4CV z GPS 4.3 z wiodącą w branży technologią echosondy i oprogramowaniem Quickdraw Contours

Marka:Garmin
Przetwornik:GT20-TM
Kod produktu:010-01871-01

Więcej szczegółów

Brak towaru w magazynie

Cena
949,00 zł

1 029,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Obniżka -80,00 zł

(5/5)
1 ocena - 1 opinia
Rozkład ocen

5 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Przetworniki w echosondach Garmin
2020-05-06

Przetworniki w echosondach Garmin

Co tak naprawdę oznaczają CHIRP, ClearVu, SideVu i jak je wykorzystywać ? Czy są to tylko zbędne gadżety, czy poważne narzędzia do skuteczniejszego wędkowania?

Jak wybrać swoją pierwszą echosondę do wędkowania?
2020-03-16

Jak wybrać swoją pierwszą echosondę do wędkowania?

Poszukując idealnego urządzenia warto przyjrzeć się serii echosond Garmin Striker.

Ty działasz na wodzie, ona kontroluje sytuację pod wodą! Echosonda Garmin STRIKER Plus 4CV przyda się każdemu wędkarzowi, któremu zależy na nieustannej poprawie swojej skuteczności oraz jakości połowów. To dzięki niej zobaczysz, co dzieje się pod wodą i określisz, czy jest to dobre miejsce do wyznaczenia łowiska. Striker Plus 4CV umożliwia bardziej świadome działanie, jesteś w stanie monitorować obszar pod lustrem wody, co jest trudne lub nawet niemożliwe bez użycia profesjonalnego sprzętu. Echosonda wyposażona jest w wbudowane oprogramowanie Garmin Quickdraw™ Contours, dzięki któremu możesz tworzyć oraz przechowywać mapy z izobatami co 30 cm, których zasięg wynosi nawet 2 mln akrów. Echosonda wyróżnia się solidną konstrukcją, wykazuje odporność na trudne warunki pogodowe, a wyświetlacz został przystosowany do odczytu danych nawet przy dużym słońcu. 

Garmin STRIKER Plus 4cv bardziej precyzyjny niż intuicja 

W echosondzie Garmin z przetwornikiem GT20-TM 010-01871-01 wykorzystano technologię Garmin CHIRP i Garmin ClearVü™.
Odpowiadają one za wysoką jakość wyświetlanego obrazu. Echosonda cechuje się niezwykłą precyzją, dokładnie możemy zobaczyć, co znajduje się pod wodą wraz z rozróżnieniem obiektów. Skuteczności sprzyja zastosowanie technologii CHIRP ClearVü, dzięki czemu złowienie zdobyczy jest jeszcze łatwiejsze. Garmin STRIKER Plus 4CV posiada wbudowany moduł GPS, który odpowiada za monitorowanie Twojej pozycji na wodzie. Dzięki niemu możesz też oznaczyć miejsca, do których warto wrócić ze względu na dużą aktywność i ilość ryb. Ponadto, masz dostęp do danych dotyczących prędkości, z jaką się poruszasz. To ważne, ponieważ ma ona znaczenie dla skuteczności połowu konkretnych gatunków ryb. 

Możesz być pewien, że z Striker Plus 4CV nic na wodzie Cię już nie zaskoczy. Działaj kontrolowanie i świadomie!

Echosonda wędkarska z oprogramowaniem Quickdraw Contours

 • Zestaw obejmuje przetwornik do wbudowanej tradycyjnej echosondy Garmin CHIRP i echosondę skanującą CHIRP ClearVü.
 • Wbudowane oprogramowanie Garmin Quickdraw? Contours umożliwia tworzenie i przechowywanie map z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów.
 • Dzięki wbudowanemu modułowi GPS można oznaczać punkty trasy, tworzyć trasy i sprawdzać prędkość łodzi.
 • Urządzenie wielofunkcyjne z jasnym, czytelnym w pełnym słońcu ekranem dotykowym oraz intuicyjnym interfejsem użytkownika.
 • Wytrzymała konstrukcja GT20-TM sprawdzi się w każdej sytuacji

Echosonda wędkarska Striker Plus 4CV z jasnym 4.3-calowym ekranem i wbudowanym modułem GPS jest wyposażona w tradycyjną echosondę Garmin CHIRP, echosondę skanującą Garmin CHIRP ClearVü? i oprogramowanie Quickdraw Contours do rysowania map umożliwiające przechowywanie map z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS można oznaczać punkty trasy i do nich nawigować, a także sprawdzać prędkość łodzi.

Garmin Quickdraw Contours

Nikt nie zna wód, na których łowisz, lepiej niż Ty i Twoi kompani. Podczas trollingu przy brzegu i na większych głębokościach oprogramowanie Quickdraw Contours tworzy mapy wędkarskie w jakości HD odwiedzonych miejsc. Nie jest wymagana żadna specjalistyczna wiedza. Urządzenie Garmin Striker Plus 4CV umożliwia teraz przechowywanie map Quickdraw Contours z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów.

Garmin Quickdraw Contours w striker plus 4cv

Wyraźny obraz dzięki CHIRP ClearVü

Dzięki połączeniu technologii Garmin CHIRP i Garmin ClearVü? wyświetlane przez echosondę wędkarską 010-01871-01 szerokie obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Dzięki temu można obserwować znajdujące się pod wodą struktury, obiekty i ryby. Po sparowaniu z tradycyjną echosondą Garmin CHIRP przekaźnik ten zapewnia wyraźne rozróżnianie celów, co ułatwia złowienie zdobyczy.

STRIKER ClearVu w modelu 010-01871-01

Echosonda wędkarska GPS

Wbudowany moduł GPS o wysokiej czułości ustala i monitoruje Twoją pozycję na wodzie. Moduł GPS umożliwia oznaczanie rożnych miejsc za pomocą punktów trasy. Więc jeśli ryby biorą w jednym miejscu, możesz je oznaczyć i wrócić do niego podczas kolejnej wyprawy. Oznaczaj doki, pomosty dla łodzi i inne miejsca na jeziorze, aby móc do wrócić podczas kolejnych wypraw. Moduł GPS umożliwia też wyświetlanie prędkości na ekranie urządzenia STRIKER Plus 4cv, dzięki czemu masz pewność, że trollingujesz z właściwą prędkością dla użytej przynęty lub w strefie ciszy.

Urządzenie stworzone dla Ciebie

Echosonda wędkarska Striker Plus 4CV to niezawodny pomocnik w wędkowaniu, który jest przystosowany do pracy w każdym środowisku. Jasny, czytelny w pełnym słońcu wyświetlacz zapewnia wyraźny podgląd tego, co dzieje się pod łodzią, nawet w najjaśniejsze dni. A większy ekran daje lepszy podgląd tego, co dzieje się pod łodzią. Intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia odnajdywanie potrzebnych funkcji, więc na wodzie nic Cię nie zaskoczy.

Zestaw Garmin 010-01871-01 zawiera:

 • Echosonda wędkarska Striker Plus 4CV
 • GT20-TM transducer
 • Przewód zasilający/do przesyłu danych
 • Uchwyt uchylno-obrotowy
 • Sprzęt
 • Dokumentacja
W naszej ofercie znajdziecie również inne modele echosond od Garmin, m.in.: Striker plus 7svGarmin Striker 4 plus i Striker 4.

Sprzedawane urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją.

Dane fizyczne

Masa 300 g
Klasa wodoszczelności IPX7
Rozdzielczość wyświetlacza 272 × 480 px
Wymiary fizyczne 9,8 x 17,4 x 4,5 cm
Typ wyświetlacza QSVGA
Wymiary wyświetlacza Przekątna 4,3"

Czas działania baterii

Czas działania baterii -

Cechy podstawowe

GPS Wbudowany
A-scope (wyświetlanie w czasie rzeczywistym ryb przepływających przez wiązkę przetwornika) Tak
Blokada dna (wyświetlanie sygnału odbitego od dna) Tak
Czujnik temperatury wody (w zestawie) Tak
Fish Symbol ID (wspomaga wyszukiwanie ryb i oznacza je) Tak
Moc transmisji 300 W (RMS)
Obsługa sonaru dwuwiązkowego Tak
Obsługa sonaru dwuzakresowego Tak
Obsługiwane częstotliwości Tradycyjny: 50/77/83/200 kHz; W zestawie z przetwornikiem: CHIRP (średnie i wysokie częstotliwości); ClearVü: 260/455/800 kHz
Oznaczanie punktów trasy Tak
Powiększenie na jednej części podzielonego ekranu Tak
Regulowana linia głębokości (pomiar głębokości obiektów podwodnych) Tak
Rejestrowanie i wykres temperatury wody Tak
Technologia AutoGain (minimalizuje zakłócenia, maksymalizuje rozróżnianie celów) Tak
Ultrascroll® (wyświetlanie ławic ryb przy większej prędkości łodzi) Tak
Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość spamu. Weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.
przez dnia 2020-06-20 :

Paweł G

Sprzęt w tym przedziale cenowym najlepszy , polecam tylko z przetwornikiem gt-20