​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Garmin

Garmin STRIKER Plus 7sv z przetwornikiem GT52HW-TM 010-01874-01

010-01874-01

753759184322

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast
Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

Garmin Striker 7sv to echosonda wędkarska GPS 7″ z wiodącą w branży technologią echosondy i oprogramowaniem Quickdraw Contours.

Marka:Garmin
Przetwornik:GT52HW-TM
Kod produktu:010-01874-01

Więcej szczegółów

Cena
2 399,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

Nikt jeszcze nie napisał opinii
w tym języku

6 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Przetworniki w echosondach Garmin
2020-05-06

Przetworniki w echosondach Garmin

Co tak naprawdę oznaczają CHIRP, ClearVu, SideVu i jak je wykorzystywać ? Czy są to tylko zbędne gadżety, czy poważne narzędzia do skuteczniejszego wędkowania?

Jak wybrać swoją pierwszą echosondę do wędkowania?
2020-03-16

Jak wybrać swoją pierwszą echosondę do wędkowania?

Poszukując idealnego urządzenia warto przyjrzeć się serii echosond Garmin Striker.

Poznaj wody, na których będziesz łowić coraz skuteczniej. Kontroluj, co dzieje się pod lustrem wody, zobacz to, co niewidoczne z poziomu łodzi. Echosonda Garmin Striker Plus 7sv wyświetla czysty obraz spod wody wraz z wyraźnie zaznaczonymi obiektami. Obraz wyróżnia się doskonałą jakością, obiekty są rozróżnione, co znacznie ułatwia lokalizację ryb. Garmin STRIKER Plus 7sv wyposażony jest w ekran o przekątnej 7″, który zapewnia doskonałą widoczność niezależnie od warunków atmosferycznych, również w pełnym słońcu. Ponadto, w zestawie znajduje się wbudowane oprogramowanie Quickdraw Contours, przy pomocy którego możemy tworzyć i przechowywać mapy z izobatami co 30 cm o zasięgu dochodzącym nawet do 2 mln akrów. Ciekawą funkcją jest połączenie Garmin STRIKER Plus 7sv ze smartfonem. Dzięki temu będziesz otrzymywać powiadomienia na echosondę z telefonu. 

Zadbaj o jeszcze większą skuteczność połowów 

Bądź bardziej precyzyjny i skuteczny, korzystaj z możliwości lokalizacji obiektów pod wodą, zbieraj dane i na ich podstawie ustalaj najlepszy obszar połowów. Echosonda Garmin z przetwornikiem GT52HW-TM 010-01874-01 przeznaczona jest do wyznaczania i monitorowania pozycji wędkarza na wodzie. Z wykorzystaniem sygnału GPS oznaczysz najlepsze łowiska. Oprogramowanie Garmin Quickdraw™ Contours umożliwia tworzenie map, które obejmują odwiedzane przez Ciebie miejsca. Możesz połączyć echosondę z aplikacją ActiveCaptain i tym samym otrzymywać powiadomienia z telefonu. Echosonda Garmin Striker Plus 7sv zapewnia ponadprzeciętną jakość wyświetlanego obrazu porównywalną niemal do jakości fotograficznej. Dzięki temu możliwe jest precyzyjne rozróżnienie obiektów znajdujących się pod wodą. 

Garmin STRIKER Plus 7sv to Twój zawsze wierny towarzysz na wodzie. Zabierz go na kolejne połowy, zaufaj jego precyzji, wysokiej jakości obrazu, dokładności oraz szybkości pracy. Sprawdza się w każdych warunkach, dostarczając Ci cennych danych dotyczących tego, co dzieje się pod wodą. 

Garmin Striker Plus 7SV - echosonda z wbudowanym modułem Wi-Fi

 • W zestawie Garmin Strike Plus 7SV znajdziecie przetwornik do wbudowanej, tradycyjnej echosondy Garmin CHIRP i echosondy skanujące CHIRP ClearVü i CHIRP SideVü.
 • Quickdraw Contours to wbudowane oprogramowanie, które umożliwa tworzenie oraz przechowywanie map z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów.
 • Echosonda posiada wbudowany moduł Wi-Fi, co zapewnia dostęp do aplikacji ActiveCaptain (dzięki niej otrzymasz powiadomienia na telefon i uzyskasz dosęp do społeczności Quickdraw Contours, będziesz mógł przesyłać trasy i punkty oraz otrzymywać powiadomienia o aktualizacji oprogramowania).
 • Dzięki wbudowanemu modułowi GPS można oznaczać punkty trasy, tworzyć trasy i sprawdzać prędkość łodzi.
 • Ekran o przekątnej 7" jest jasny i czytelny.
 • Intuicyjny interfejs użytkownika.

Echosonda wędkarska Striker Plus 7SV z jasnym 7-calowym ekranem i wbudowanym modułem GPS jest wyposażony w Quickdraw Contours, oprogramowanie do rysowania map umożliwiające przechowywanie map z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów. Tradycyjna echosonda Garmin CHIRP wyświetla krystaliczne czysty obraz z wyraźnym rozróżnianiem obiektów. Uzyskane dzięki zastosowaniu echosond skanujących CHIRP ClearVü i CHIRP SideVü obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia sparowanie z aplikacją ActiveCaptain w celu otrzymywania powiadomień z telefonu1, a także uzyskiwanie dostępu do danych społeczności Quickdraw Contours i nie tylko.

Garmin Quickdraw Contours

Nikt nie zna lepiej wód, na których łowisz, niż Ty i inni wędkarze. Podczas trollingu przy brzegu i na większych głębokościach oprogramowanie Quickdraw Contours tworzy mapy wędkarskie w jakości HD odwiedzonych przez Ciebie miejsc. Nie jest wymagana żadna specjalna wiedza. STRIKER Plus 7sv umożliwia teraz przechowywanie map Quickdraw Contours z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów.

Quickdraw Contours w echosondzie STRIKER Plus 7sv

Aplikacja ActiveCaptain

Garmin Striker Plus 7SV ma wbudowany moduł Wi-Fi, który umożliwia sparowanie go z bezpłatną, uniwersalną aplikacją ActiveCaptain. Po sprawowaniu można wyświetlać powiadomienia z telefonu1 bezpośrednio na ekranie. Możliwe jest również korzystanie ze społeczności Quickdraw Contours oraz udostępnianie swoich map i pobieranie nowych danych map. ActiveCaptain umożliwia również pobieranie aktualizacji dla echosondy wędkarskiej za pośrednictwem sieci Wi-Fi.

ActiveCaptain

Wyraźne obrazy echosondy skanującej

Uzyskane dzięki zastosowaniu echosondy skanującej Garmin ClearVü szerokie obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Z kolei echosonda skanująca Garmin SideVü zapewnia doskonały, wyraźny obraz wszystkiego, co znajduje się po obu burtach łodzi. Dzięki temu można obserwować strukturę dna, obiekty i ryby znajdujące się pod wodą. Tradycyjna echosonda Garmin CHIRP umożliwia wyraźne rozróżnienie obiektów podwodnych. Wszystkie te technologie echosond zostały zastosowane w jednym przetworniku, który ma Ci pomagać w łowieniu większej liczby ryb.

Echosonda wędkarska 010-01874-01

Echosonda wędkarska GPS

Wbudowany moduł GPS o wysokiej czułości ustala i monitoruje Twoją pozycję na wodzie. Sygnał GPS umożliwia oznaczanie najlepszych łowisk za pomocą punktów trasy. Więc jeśli ryby biorą w jednym miejscu, możesz je oznaczyć i wrócić do niego podczas kolejnej wyprawy. Oznaczaj doki, pomosty dla łodzi i inne miejsca na jeziorze, aby móc do wrócić podczas kolejnych wypraw.

Moduł GPS umożliwia też wyświetlanie prędkości na ekranie urządzenia STRIKER Plus 7sv, dzięki czemu masz pewność, że trollingujesz z właściwą prędkością dla użytej przynęty lub w strefie ciszy.

Urządzenie stworzone dla Ciebie

Echosonda Garmin Striker Plus 7SV to niezawodny pomocnik w wędkowaniu, który jest przystosowany do pracy w każdym środowisku. Jasny, czytelny w pełnym słońcu wyświetlacz zapewnia wyraźny podgląd tego, co dzieje się pod łodzią, nawet w najjaśniejsze dni. A większy ekran daje lepszy podgląd tego, co dzieje się pod łodzią. Intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia odnajdywanie potrzebnych funkcji, więc na wodzie nic Cię nie zaskoczy.

Wi-Fi® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance.

Zawartość zestawu Striker Plus 7SV Garmin:

 • Echosonda wędkarska Garmin 010-01874-01
 • Przetwornik GT52HW-TM
 • Przewód zasilający/do przesyłu danych
 • Przewód adaptacyjny przetwornika ze złączem 12-pin do dwóch złączy 4-pin
 • Uchwyt uchylny
 • Sprzęt
 • Naklejka Garmin na zderzak
 • Dokumentacja
W naszej ofercie znajdziesz również inne modele echosond Garmin, np.: Striker 4 plus i Striker Plus 4cv.
Sprzedawane urządzenia objęte są 2-letnią gwarancją.

Dane fizyczne

Masa 800 g
Klasa wodoszczelności IPX7
Rozdzielczość wyświetlacza 800 x 480 px
Wymiary fizyczne 23,5 × 14 × 5,8 cm
Typ wyświetlacza Kolorowy wyświetlacz WVGA
Wymiary wyświetlacza Przekątna 7"

Cechy podstawowe

GPS Wbudowany
A-scope (wyświetlanie w czasie rzeczywistym ryb przepływających przez wiązkę przetwornika) Tak
Blokada dna (wyświetlanie sygnału odbitego od dna) Tak
Czujnik temperatury wody (w zestawie) Tak
Fish Symbol ID (wspomaga wyszukiwanie ryb i oznacza je) Tak
Moc transmisji 500 W (RMS)
Obsługa sonaru dwuwiązkowego Tak
Obsługa sonaru dwuzakresowego Tak
Obsługiwane częstotliwości Tradycyjna: 50/77/200 kHz; W zestawie z przetwornikiem: CHIRP (średnie i wysokie częstotliwości); ClearVü i SideVü 260/455/800 kHz
Oznaczanie punktów trasy Tak
Powiększenie na jednej części podzielonego ekranu Tak
Regulowana linia głębokości (pomiar głębokości obiektów podwodnych) Tak
Rejestrowanie i wykres temperatury wody Tak
Technologia AutoGain (minimalizuje zakłócenia, maksymalizuje rozróżnianie celów) Tak
Ultrascroll® (wyświetlanie ławic ryb przy większej prędkości łodzi) Tak
Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość spamu. Weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.

Bądź pierwszym, kto napisze opinię !