​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Ikony - informacja - Lider branży - Wysyłka w 24h - 14 dni na zwrot - 30 lat na rynku
Garmin

Garmin Tread XL - Baja Chase Edition [010-02833-10]

010-02833-10

Przedsprzedaż

Towar niedostępny

3 Lata Gwarancji

Ta wytrzymała nawigacja do wyścigów terenowych została stworzona z myślą o szybkości i wydajności, a przy tym zapewnia narzędzia niezbędne do utrzymania się na torze i wymaganą technologię komunikacji, aby pozostać w globalnym zasięgu satelitarnym.

Więcej szczegółów

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane po dotarciu produktu do naszego magazynu.

Brak towaru w magazynie

Cena
8 599 zł

DARMOWA DOSTAWA!

8 podobnych produktów:

POLSKIE MENU, 3 LATA GWARANCJI

Niekorzystne warunki to nie problem

Ta wytrzymała nawigacja do wyścigów terenowych została stworzona z myślą o szybkości i wydajności, a przy tym zapewnia narzędzia niezbędne do utrzymania się na torze i wymaganą technologię komunikacji, aby pozostać w globalnym zasięgu satelitarnym. Dzięki urządzeniu Tread XL — Baja Chase Edition będziesz wiedzieć, gdzie znajduje się Twój pojazd wyścigowy i będziesz w stanie komunikować się i wspierać zespół, jeśli pojawią się jakiekolwiek trudności lub jeśli wymagana będzie koordynacja naprawy.

Tread XL - Baja Chase Edition

Dzięki wbudowanej technologii inReach® w urządzeniu dostępna jest funkcja śledzenia zespołów, która umożliwia pojazdom wyścigowym i ciężarówkom z zaopatrzeniem przesyłanie wiadomości i monitorowanie swoich pozycji z aktualizacjami na żywo1.

Tread XL - Baja Chase Edition

Zgodność z formatem plików GPX umożliwia wyświetlanie początku/końca trasy, linii toru, wirtualnych punktów kontrolnych, miejsc postoju i znaczników milowych wyścigu.

Tread XL - Baja Chase Edition

To wytrzymałe urządzenie nawigacyjne jest odporne na kurz i warunki atmosferyczne zgodnie z normą IP67 i jest wyposażone w ultrajasny wyświetlacz z ekranem dotykowym 10″.

Tread XL - Baja Chase Edition

Narzędzia do treningu przed wyścigiem umożliwiające tworzenie własnych komentarzy dotyczących tempa — np. „ostry zakręt” — pomagają przewidzieć przeszkody i wyznaczyć najbardziej efektywną trasę przez wirtualne punkty kontrolne.

Tread XL - Baja Chase Edition

Urządzenie Tread Baja Chase Edition jest wyposażone w wytrzymałą przyssawkę ułatwiającą przenoszenie z jednej ciężarówki ze sprzętem do drugiej.

Tread XL - Baja Chase Edition

Przełącz urządzenie w tryb pościgu, aby śledzić swój pojazd z aktualizacjami na mapie w czasie rzeczywistym.

Tread XL - Baja Chase Edition

Przygotuj się na wsparcie swojego pojazdu wyścigowego.

Tread XL - Baja Chase Edition

ŚLEDZENIE ZESPOŁU

Dostępna dzięki wbudowanej technologii inReach funkcja śledzenia zespołów umożliwia wyświetlanie pozycji pojazdów wyścigowych i ciężarówek z zaopatrzeniem w czasie rzeczywistym dzięki zasięgowi sieci satelitarnej. Możesz też łatwo wysyłać i odbierać wiadomości w celu koordynowania napraw. Wymaga aktywnej subskrypcji inReach Flex Team.

Tread XL - Baja Chase Edition

WYGODNE PRZENOSZENIE

W zestawie urządzenia Tread Baja Chase Edition znajduje się wytrzymała przyssawka, przewód zasilający z gniazda zapalniczki i solidny, przenośny sprzęt montażowy, dzięki czemu przenoszenie urządzenia z jednej ciężarówki z zaopatrzeniem do drugiej będzie naprawdę łatwe.

Tread XL - Baja Chase Edition

POZNAJ POLE GOLFOWE

Dane z plików GPX możesz importować z wyprzedzeniem, aby wyświetlić początek/koniec trasy, linię toru, wszystkie wirtualne punkty kontrolne, miejsca postoju i znaczniki milowe wyścigu.

Tread XL - Baja Chase Edition

NARZĘDZIA DO TRENINGU PRZED WYŚCIGIEM

Narzędzia do treningu przed wyścigiem umożliwiające tworzenie własnych komentarzy dotyczących tempa — np. „ostry zakręt”, „zjazd w dół” lub „niebezpieczeństwo” — pomagają przewidzieć przeszkody i wyznaczyć najbardziej efektywną trasę przez wszystkie wirtualne punkty kontrolne.

Tread XL - Baja Chase Edition

ŚLEDŹ SWÓJ POJAZD

Gdy przełączysz się na tryb pościgu, możesz użyć urządzenia do śledzenia pojazdu wyścigowego z aktualizacjami na mapie w czasie rzeczywistym.

Tread XL - Baja Chase Edition

WYSOKOWYDAJNY GPS

Uzyskaj lepszą wydajność dzięki zewnętrznej antenie GPS i zewnętrznej antenie inReach (każda antena do nabycia osobno). Obie anteny mają niewielką, wodoodporną obudowę i mogą być montowane na różne sposoby.

Tread XL - Baja Chase Edition

STEROWANIE AKCESORIAMI

Urządzenie Tread XL jest zgodne z cyfrowym przełącznikiem Garmin PowerSwitch (sprzedawanym oddzielnie), który pozwala kontrolować 12-woltowe akcesoria pojazdu, takie jak światła, wentylatory i pompy powietrza.

Tread XL - Baja Chase Edition

WYTRZYMAŁOŚĆ NA MIARĘ BEZDROŻY

Urządzenie Tread to specjalistyczny sprzęt dostosowany do pracy w terenie — poradzi sobie w każdych warunkach, nawet w żarze pustyni czy w bardzo wymagającym terenie. Urządzenie wyróżnia się klasą IP67 w zakresie odporności na kurz i wodę.

Tread XL - Baja Chase Edition

PLANY ŚLEDZENIA ZESPOŁÓW

Korzystaj z funkcji śledzenia zespołów dzięki nieograniczonym sygnałom SOS, wiadomościom tekstowym i innym funkcjom (wymagana aktywna subskrypcja inReach Flex Team).

Tread XL - Baja Chase Edition

OBRAZY SATELITARNE

Możliwe do pobrania obrazy satelitarne BirdsEye Direct o wysokiej rozdzielczości pokazują dokładne widoki z powietrza na otoczenie. Obrazy satelitarne Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej, Australii i Nowej Zelandii są wstępnie załadowane na urządzeniu.

 
W zestawie:
  • Tread XL - Baja Chase Edition
  • Uchwyt montażowy z przyssawką
  • Przewód zasilający z gniazda zapalniczki
  • Blokowany uchwyt wspomagany magnesem
  • Przewód USB
  • Dokumentacja
1Wymaga aktywnej subskrypcji inReach Flex Team. Some jurisdictions regulate or prohibit the use of satellite communications devices. It is the responsibility of the user to know and follow all applicable laws in the jurisdictions where the device is intended to be used.
Obrazy satelitarne © 2023 Maxar Technologies (data obrazów satelitarnych może się różnić).

Sprzedawane urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją.

Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com