​ ​ ​ ​
Kategorie produktów

Ostatnio przeglądane

Ikony - informacja - Lider branży - Wysyłka w 24h - 14 dni na zwrot - 30 lat na rynku
Garmin
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Garmin Enduro 2 [010-02754-01]

010-02754-01

753759296650

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje się fizycznie w naszym salonie sprzedaży: Corazziego 4 lok 9, Warszawa

Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

3 Lata Gwarancji

Pobiegnij na koniec świata

Soczewka solarna i nowy tryb zarządzania trybami pozycjonowania satelitarnego zapewniają wyjątkowo długi czas pracy baterii, a wbudowane mapy pomogą odnaleźć właściwą ścieżkę podczas kolejnego biegu na dystansie ultra.

 

Więcej szczegółów

Cena
3 999 zł

4 149 zł
Poprzednia najniższa cena
z ostatnich 30 dni przed obniżką.

DARMOWA DOSTAWA!

Obniżka -150 zł

Zamów w zestawie:

z dodatkową wgraną topomapą Polski i Europy

Mapa Polski PL TOPO 2024.1 do zegarków z serii Fenix

Mapa Polski PL TOPO 2024.1 do zegarków z serii Fenix

100 zł

1 podobny produkt:

Powiązane artykuły na blogu

Garmin Enduro 2 - zegarek dla najwytrwalszych
2022-09-14

Garmin Enduro 2 - zegarek dla najwytrwalszych

Drugi model z serii dedykowanej górskim ultramaratończykom czyli Enduro 2, czyli przyglądamy się bliżej 'stuningowanemu' Fenix 7x.

Najnowsza generacja smartwatcha Garmin Enduro 2 010-02754-01 (nr producenta), to multisportowy zegarek dla najbardziej zaawansowanych sportowców. Aktywny monitoring wytrenowania i stanu zdrowia wspiera w trakcie najbardziej wymagających długodystansowych wypraw outdoorowych. Smartwatch został zamknięty w 51mm ramce z czytelnym transreflektywnym ekranem dotykowym. Pracę baterii do znakomitych osiągnięć czasu pracy w trybie zegarka sięgających 46 dni wspierają wbudowane panele fotowoltaiczne.

Garmin Enduro 2 model 010-02754-01 - multisportowy smartwatch do zadań ekstremalnych

Smartwach o numerze producenta Garmin 010-02754-01 został zaprojektowany z myślą o wsparciu sportowców, stających w obliczu ekstremalnych wyzwań nie tylko biegowych. Wśród licznych funkcji wspierających sportowców Garmin Enduro 2 010-02754-01 (nr producenta) warto wyróżnić przykładowo: pomiar pułapu tlenowego, profil aktywności biegów ultra (z automatycznym liczeniem czasu odpoczynku), ClimbPro czy PacePro. Aktywność w terenie wspierają wbudowane mapy TopoActive Europe oraz SkiView ze zjazdami narciarskich z całego świata, a także obsługa wielu pasm GNSS i inteligentne wykorzystanie GPS dzięki technologii SatIQ.

Pozostałe funkcje i użytkowanie

Garmin Enduro 2 010-02754-01 (nr producenta) obok licznych funkcji sportowych został też bogato wyposażony w monitory funkcji zdrowotnych, jak czujnik tętna, pulsoksymetr, a także asystent odpoczynku, snu czy oddechu. Zegarek posiada lekką, ale ultrawytrzymałą konstrukcję z wbudowaną bardzo jasną latarką LED. Codzienne użytkowanie wspomagają płatności zbliżeniowe Garmin Pay, obsługa powiadomień z telefonu oraz funkcje bezpieczeństwa. Zobacz urządzenia rowerowe Garmin w ofercie.
POLSKIE MENU, 3 LATA GWARANCJI

POBIEGNIJ NA KONIEC ŚWIATA Z GARMIN ENDURO 2

Soczewka solarna zapewnia i nowy tryb zarządzania trybami pozycjonowania satelitarnego zapewniają wyjątkowo długi czas pracy baterii, a wbudowane mapy pomogą odnaleźć właściwą ścieżkę podczas kolejnego biegu na dystansie ultra.

zegarek Garmin Enduro 2 solar

 

Zasilanie energią solarną zapewnia najlepszy w swojej klasie czas pracy baterii - w sam raz na najdłuższe dystanse.

zegarek Garmin Enduro 2 bateria z gps

 

Czas pracy baterii w trybie GPS wynosi do 150 godzin przy ładowaniu energią słoneczną1.

zegarek Garmin Enduro 2 technologia SatIQ

 

Technologia SatIQ™ wydłuża czas pracy baterii bez utraty dokładności pozycjonowania.

Garmin Enduro 2 topo active

 

Wiedz, gdzie się udać, dzięki mapom TopoActive i przewodnikowi po ścieżkach NextFork™.

Garmin Enduro 2 z latarką

 

Bardzo jasna latarka LED pozwala obserwować otoczenie.

Garmin Enduro 2 rozbudowane statystyki

 

Statystyki efektywności dostosowane do stopnia zaawansowania pomogą zwiększyć wydajność treningu.

doskonałe zegarki Garmin Enduro 2
 

BATERIA ZASILANA ENERGIĄ SŁONECZNĄ

Uzyskaj niezakłócony obraz swojego stanu zdrowia i wytrenowania dzięki 34 dniom działania baterii w trybie zegarka z dodatkowymi 12 dniami przy włączonym ładowaniu energią słoneczną2. Do 150 godzin działania baterii w trybie GPS przy włączonym ładowaniu energią słoneczną1 pozwala śledzić swoją efektywność podczas treningów i wyścigów.

GARMIN ENDURO 2 - STWORZONY DO EKSTREMALNYCH WYZWAŃ

Wytrzymała, wyrafinowana i lekka konstrukcja charakteryzuje się dużym wyświetlaczem ładowanym energią słoneczną o przekątnej 1,4″ oraz obudową 51 mm z szafirowym szkiełkiem. Pasek Ultrafit zapewnia wygodę na długich dystansach, nawet w uciążliwych warunkach.

EKRAN DOTYKOWY I PRZYCISKI

Sprawdzone przyciski sterujące, które działają zawsze i wszędzie, zostały uzupełnione o czuły ekran dotykowy, który zapewnia szybki i intuicyjny dostęp do funkcji i ustawień.

Garmin Enduro 2 w górach

Trenuj mądrzej. Biegnij dalej.

Garmin Enduro 2 do wykorzystania na szlaku

PUŁAP TLENOWY PODCZAS BIEGÓW PO SZLAKACH

Funkcja Maksymalny Pułap Tlenowy podczas biegów po szlakach szacuje poziom wydolności sercowo-naczyniowej biegaczy przełajowych, dostosowując się do zmieniających się warunków szlaku i terenu, które mogą mieć wpływ na wydajność.

Enduro 2

AKTYWNOŚĆ BIEGÓW ULTRA

Użyj aktywności biegów ultra z funkcją czasu odpoczynku i zapisz czas spędzany w punktach

Enduro 2

APLIKACJA DO RAJDÓW PRZYGODOWYCH

Ten profil aktywności pozwala sprawdzać tętno, przewyższenie, czasy segmentów oraz inne dane podczas wyścigu. Zgodnie z zasadami rajdów ekstremalnych, w tym trybie rejestrowane są dane GPS, lecz ich wyświetlanie nie jest możliwe. Ekran podsumowania umożliwia też kontakt z komisją w celu potwierdzenia czasu ukończenia wyścigu.

Garmin Enduro 2

FUNKCJA CLIMBPRO

Korzystając ClimbPro na zaplanowanych kursach, można wyświetlać w czasie rzeczywistym informacje o bieżących i zbliżających się wzniosach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości — a także o obniżeniu zbiegach, zjazdach i płaskich fragmentach.

Garmin Enduro 2 010-02754-01

TECHNOLOGIA PACEPRO™

Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej pod kątem nachylenia terenu.

Garmin Enduro 2 010-02754-01 dostosowanie do nachylenia

WSKAZÓWKI TĘTNA DOSTOSOWANE DO NACHYLENIA

Zrozum, jak dostosować swoje tempo w zróżnicowanym terenie, aby działać zgodnie z planem.

Garmin Enduro 2 010-02754-01 idealny na wyścigi

WIZUALNA SYMULACJA CZASU WYŚCIGU

Na podstawie historii biegów i ogólnej sprawności fizycznej zegarek Garmin Enduro 2 podaje szacunkowe tempo dla dystansu, który chcesz przebiec. Dane trendu pokazują, jakie efekty przynosi trening wraz z upływam czasu.

Garmin Enduro 2 010-02754-01 skuteczny niezaleznie od wysokości

AKLIMATYZUJE SIĘ DO TEMPERATURY I WYSOKOŚCI

Przygotuj się na każde warunki. Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem sprawdź, jak Twoje ciało zachowuje się w różnych warunkach dzięki aklimatyzuje się do temperatury i wysokości.

dokładne statystyki w Garmin Enduro 2 010-02754-01

STATYSTYKI EFEKTYWNOŚCI

Sprawdzaj zaawansowane pomiary treningowe obejmujące dane dynamiki biegu, pułap tlenowy uwzględniający temperaturę otoczenia i wysokość, dopasowanie biegu przełajowego, doradcę odpoczynku i inne dane.

Garmin Enduro 2 010-02754-01 z wbudowanym licznikiem

AUTOMATYCZNY LICZNIK CZASU ODPOCZYNKU

Zegarek Garmin Enduro 2 automatycznie mierzy czas spędzony w punktach na trasie biegu ultra, więc nie musisz się martwić o jego wstrzymanie.

 

 

 

 

Garmin Enduro 2 010-02754-01 do zadań specjalnych

Więcej sposobów na wzmocnienie.

Garmin Enduro 2 010-02754-01 aplikacje sportowe

WBUDOWANE APLIKACJE SPORTOWE

Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych i biegów w hali, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po sztucznych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.

Enduro 2

ASYSTENT ODPOCZYNKU

Po każdym treningu Czas regeneracji informuje Cię, kiedy będziesz w stanie przystąpić do kolejnego intensywnego treningu. Jest on obliczany w oparciu również o takie czynniki, jak intensywność treningu, wysiłek, aktywności w ciągu dnia i sen.

Garmin Enduro 2 010-02754-01 lepszy trening

SUGESTIE DOTYCZĄCE CODZIENNYCH TRENINGÓW

Aby uzyskać wskazówki dotyczące treningu uwzględniające Twój poziom sprawności fizycznej, sugestiami codziennych biegów w oparciu o bieżące obciążenie treningowe i stan wytrenowania.

Informacje o stoku 010-02754-01

SKITURING

Zawsze aktualne informacje na stoku. Ten wbudowany profil rozróżnia jazdę na nartach od podejścia. Profil pokazuje pomiary specyficzne odpowiednio dla podejścia i zjazdu.

Garmin Enduro 2 010-02754-01 idalny do biegów narciarskich

Dynamika biegów narciarskich

Po sparowaniu z paskiem na klatkę piersiową HRM-Pro™ Plus (sprzedawanym oddzielnie) pomiar aktywności biegów narciarskich może dostarczyć dane dotyczące obciążenia treningowego.

Garmin Enduro 2 z funkcjami surfingowymi

FUNKCJE SURFINGOWE

Przygotuj się na jazdę na fali. Zegarek Garmin Enduro 2 obsługuje funkcję Surfline Sessions™, umożliwiając filmowanie każdej pokonywanej fali kamerą Surfline®3. Dzięki subskrypcji Surfline Sessions możesz je sobie później obejrzeć i ocenić swoje akrobacje.

idealny na rower - zegarek Garmin Enduro 2

DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM

Śledź szczegóły każdej jazdy ze specjalnymi pomiarami trudności trasy i płynności zjazdu.

 

 

 

 

Enduro 2

Znajdź linię mety, dzięki Garmin Enduro 2

zegarek Garmin Enduro 2 z wbudowaną latarką

BARDZO JASNA LATARKA

Bardzo jasna, wbudowana latarka wielodiodowa (dwa razy jaśniejsza od tej w wielodyscyplinowym zegarku GPS fēnix® 7X) zapewnia szybki dostęp do jasnego, stabilnego strumienia światła, czerwonego lub białego, aby poprowadzić Cię w warunkach słabego oświetlenia.

zegarek Garmin Enduro 2 satiq

TECHNOLOGIA SATIQ™

Tryb AutoSelect wykorzystuje technologię SatIQ, aby dynamicznie określić tryb GPS niezbędny do maksymalnego wydłużenia czasu działania baterii bez utraty dokładności pozycjonowania.

wiele pasm gnss w zegarku Garmin Enduro 2

OBSŁUGA WIELU PASM GNSS

Uzyskaj dostęp do globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS, Galileo). Uzyskaj dostęp do wielu częstotliwości wysyłanych przez satelity nawigacyjne w celu poprawy dokładności pozycji w obszarach, w których sygnały GNSS są odbijane, słabe lub zazwyczaj się nie przebijają.

NEXTFORK zegarek Garmin Enduro 2

PRZEWODNIK PO MAPACH NEXTFORK™

Zobacz odległość do następnego skrzyżowania szlaków, a także jego nazwę.

zegarek Garmin Enduro 2 - analiza trasy

PRZED TOBĄ

Podglądaj wybrane punkty na trasie w mgnieniu oka. Możesz wyświetlać także statystyki efektywności, międzyczasów i dystansu/wysokości oraz podsumowania najważniejszych punktów szlaku.

wbudowane czujniki abc w Garmin Enduro 2 010-02754-01

CZUJNIKI ABC

Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, m.in. z wysokościomierza, wskaźnika wysokości, barometru i 3-osiowego elektronicznego kompasu.

Garmin Enduro 2 010-02754-01 i mapy skyview

MAPY SKIVIEW™

Pokonuj stoki dzięki fabrycznie załadowanym mapom SkiView i wyświetlaj nazwy zjazdów oraz oceny trudności dla ponad 2000 kurortów narciarskich na całym świecie.

Garmin Enduro 2 010-02754-01 doskonala topografia

MAPY TOPOGRAFICZNE WIELU KONTYNENTÓW

Fabrycznie załadowane MAPY EUROPY TOPOACTIVE i dodatkowe mapy z całego świata, aby nie gubić drogi w trakcie eksploracji. Wbudowany moduł Wi-Fi® umożliwia łatwe ładowanie i aktualizowanie map i oprogramowania bez użycia komputera.

 

 

idealny balans w Garmin Enduro 2 010-02754-01

Obserwuj swoje ciało. Zachowaj przewagę.

czujnik tętna Garmin Enduro 2 010-02754-01

NADGARSTKOWY CZUJNIK TĘTNA

Technologia optycznego pomiaru tętna4 pozwala mierzyć intensywność aktywności, a także zmienność tętna, aby obliczyć poziom stresu. Technologia działa również pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna.

Pulsykometr w Garmin Enduro 2

pulsoksymetr

Czujnik pulsoksymetru5 wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.

Garmin Enduro 2 z funkcją health snapshot

FUNKCJA HEALTH SNAPSHOT™

Zapisz dwuminutową sesję, aby zarejestrować kluczowe statystyki, w tym tętno i jego zmienność, natlenienie krwi, oddech oraz stres. Następnie wygeneruj raport z tymi statystykami w aplikacji Garmin Connect™ na zgodnym smartfonie, aby go udostępnić.

monitor energii w Garmin Enduro 2

MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.

Garmin Enduro 2 na lepszy sen

ZAAWANSOWANE MONITOROWANIE I OCENA JAKOŚCI SNU

Uzyskaj szczegółowy obraz snu na podstawie czasu fazy snu płytkiego, głębokiego i REM. Wyświetlaj wszystkie te dane w specjalnym widżecie, który wyświetla wynik snu i analizy.

monitorowanie oddechu z Garmin Enduro 2

MONITOROWANIE ODDECHU

Monitoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

monitorowanie nawodnienia z Garmin Enduro 2

MONITOROWANIE NAWODNIENIA

Rejestruj dzienne spożycie płynów, aby pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Po włączeniu automatycznego celu zobaczysz szacowane straty potu po aktywności, a cel zostanie odpowiednio dostosowany.

 

 

 

 

Garmin Enduro 2 z szybkim połączeniem

Pozostań w ultrapołączeniu.

powiadomienia z telefonu do Garmin Enduro 2

Powiadomienia z telefonu

Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

świetna muzyka z Garmin Enduro 2

APLIKACJE MUZYCZNE

Pobieraj utwory i listy odtwarzania z konta w serwisie Spotify, Deezer lub Amazon Music (może być wymagana subskrypcja). Użyj bezprzewodowych słuchawek (do nabycia osobno), aby słuchać muzyki bez telefonu.

Garmin Enduro 2 płatności

PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™

Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay dostępnym u wybranych dostawców.

Garmin Enduro 2 bezpieczeństwo

FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I ŚLEDZENIA

Po sparowaniu zegarka i telefonu wiadomość z Twoją lokalizacją może być wysyłana do kontaktów, ręcznie lub — podczas wybranych aktywności na powietrzu — automatycznie, dzięki wbudowanej funkcji wykrywania zdarzeń6.

Garmin Enduro 2 connect IQ

CONNECT IQ™ STORE

Pobieraj tarcze zegarka, dodawaj pola danych, aplikacje i widżety ze sklepu Connect IQ Store na zgodnym smartfonie.

 

 

Zawartość zestawu:

  • Zegarek Garmin Enduro 2 z czarnym paskiem nylonowym UltraFit
  • Czarny silikonowy pasek do zegarka
  • Przewód do ładowania/transferu danych
  • Dokumentacja
1 Przy założeniu użytkowania przez cały okres przy oświetleniu 50 000 luksów.
2 Przy założeniu całodziennego użytkowania w tym 3 godzin pracy dziennie na powietrzu przy oświetleniu 50 000 luksów
3 Po sparowaniu z aplikacjami Garmin Connect i Surfline w urządzeniu inteligentnym
5 Nie jest to urządzenie medyczne i nie jest przeznaczony do użytku w diagnostyce i monitorowaniu stanu zdrowia; szczegółowe informacje dostępne na stronie Garmin.com/ataccuracy. Pulsoksymetr nie jest dostępny we wszystkich krajach.
6 W przypadku użycia w połączeniu ze zgodnym smartfonem. Informacje o wymaganiach i ograniczeniach funkcji bezpieczeństwa i monitorowania – zobacz Garmin.com/safety.
Wi-Fi jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Wi-Fi Alliance. SPOTIFY oraz logo Spotify są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Spotify AB. Amazon Music i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. i jej podmiotów powiązanych.
Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com

Dane fizyczne

Masa 70 g
Rozmiar koperty(szer. x dł. x wys.) 51 x 51 x 15,6 mm
Wymiary wyświetlacza Średnica 1,4 cala (35,56 mm)
Rozdzielczość wyświetlacza 280 x 280 px
Typ wyświetlacza Czytelny w słońcu, transreflektywny Memory-In-Pixel (MIP)
Kolorowy wyświetlacz Tak
Rodzaj szkła Szafirowe z doładowaniem solarnym
Ekran dotykowy Tak
Klasa wodoszczelności 10 ATM
Obudowa Wzmocniony włóknem szklanym polimer i tytanowa pokrywa tylna
Materiał ramki Tytan
Materiał paska 1. Pasek nylonowy UltraFit 2. Pasek silikonowy QuickFit
Paski z mechanizmem szybkiego odłączania (Quick Release) Nie
Paski do zegarka QuickFit™ Tak, 26mm
Szerokość paska QuickFit 26 mm
Pasuje na nadgarstki o obwodzie Pasek nylonowy 110-220 mm, Pasek silikonowy 127-210 mm
Kolor Czarny

Czas działania baterii

Czas działania baterii Tryb zegarka: do 34 dni Tryb GPS: do 110 godz. Multi-GNSS: do 78 godz. Multi-GNSS + muzyka: do 20 godz. MultiBand-GNSS: do 68 godz. Max. czas pracy w trybie GPS: do 264 godz. Tryb GPS wycieczki: 77 dni Tryb oszczędzania baterii: do 111 dni
Maks. czas działania baterii przy ładowaniu energią słoneczną(całodzienne użytk. przy ośw.50000lx**w tym 3h pracy na powietrzu*) Tryb zegarka: do 46 dni* Tryb GPS: do 150 godz.** Multi-GNSS: do 96 godz.8* MultiBand-GNSS: do 81 godz.** Max. czas pracy w trybie GPS: do 714 godz.** Tryb GPS wycieczki: do 172 dni* Tryb oszczędzania baterii: do 550 dni*
Oszczędzanie baterii – tryb zegarka o niskim poborze mocy z możliwością dostosowania Tak

Cechy podstawowe

GPS Tak
GLONASS Tak
Galileo Tak
QZSS Nie
Multi-GNSS (korzystanie z wielu systemów satelitarnych jednocześnie) Tak (dodatkowo wielopasmowy odczyt GNSS)
Akcelerometr Tak
Kompas Tak
Wysokościomierz barometryczny Tak
Żyroskop Tak
UltraTrac mode Tak
Pułap tlenowy Tak
Fabrycznie załadowane mapy Tak
Możliwość dodawania map Tak
Mapa PL TOPO Nie (możliwość dokupienia)
Czas/data Tak
Budzik Tak
Kalendarz Tak
Minutnik Tak
Stoper Tak
Licznik kroków Tak
Termometr Tak
Nadgarstkowy pomiar tętna Tak
Nadgarstkowy pomiar tętna pod wodą Tak
Pulsoksymetr Tak
Sterowanie muzyką Tak
Odtwarza muzykę Tak
Pamięć na muzykę Do 2000 utworów
Łączność Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Powiadomienia z telefonu Tak
Płatności zbliżeniowe Tak

Funkcje podstawowe

Alert czasu/dystansu (włącza alarm po osiągnięciu celu) Tak
Alerty tętna Tak
Strefy tętna Tak
% rezerwy tętna Tak
% maksymalnego tętna Tak
Dzienne tętno spoczynkowe Tak
Alarmy nieprawidłowego tętna Tak
Cykl miesiączkowy Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
Spalone kalorie Tak
Timer oddechu relaksacyjnego Tak
Próg mleczanowy Tak
Minuty intensywnej aktywności Tak
Monitor energii Body Battery™ Tak
Monitorowanie snu Tak
Charakter obciążenia treningowego Tak
Czas odpoczynku Tak
Dynamika biegu Tak (ze zgodnym akcesorium)
Efekt treningu (aerobowego) Tak
Efekt treningu (beztlenowego) Tak
Główna korzyść (etykiety efektu treningu) Tak
Przygotowanie wydolnościowe Tak
Stan wytrenowania Tak
Obciążenie treningowe Tak
Parametry treningu (np. styl pływania, liczba wymachów) Tak
Trening interwałowy Tak
Treningi biegowe Tak
Treningi pływackie Tak
Treningi siłowe Tak
Virtual Partner™ Tak
Virtual Racer™ Tak
Wiek sprawnościowy Tak
Współczynnik FTP (Functional Threshold Power) Tak (ze zgodnym akcesorium)
Wykrywanie stylu (dowolny, grzbietowy, klasyczny, motylkowy) Tak
Wyścig z aktywnością Tak
Sugestie dotyczące codziennych ćwiczeń Tak
Strategie tempa PacePro™ Tak
Planowanie wspinaczek ClimbPro™ Tak, wymagany jest załadowany wczesniej kurs jazdy
Całkowity wznios/spadek Tak
Ładowanie energią słoneczną Tak
Health Snapshot™ (pomiar zmienności rytmu pracy serca, nasycenia krwi tlenem, oddechu, poziomu stresu + raport w aplikacji). Tak
Auto Lap® Tak
Ręcznie oznaczane okrążenia Tak
Automatyczne liczenie powtórzeń Tak
Auto Pause® Tak
Alerty czasu i dystansu Tak
Autoprzewijanie Tak
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków Tak
Tryb W okolicy Tak
Kreator kursu trasy powrotnej (bieganie / jazda rowerem) Tak
Kursy (współzawodnictwo z poprzednimi aktywnościami) Tak
TracBack® Tak
Wróć do startu Tak
Nawigacja od punktu do punktu Tak
Wyznaczanie popularnych tras Trendline™ Tak
Podwójna siatka współrzędnych Tak
Pomiar powierzchni Tak (przez Connect IQ)
Mapa Garmin Cycle Map (mapa dla rowerzystów z możliwością wyznaczania tras) Tak
Pełna mapa wektorowa Tak
Wgrane mapy kurortów narciarskich Tak
Współrzędne GPS Tak
Wykrywanie zdarzeń Tak
Pomoc Tak
Rozmowa przez zegarek Nie
Mikrofon i głośnik Nie
Historia aktywności w zegarku Tak
Animacje treningowe na ekranie Tak
Monity dźwiękowe Tak
Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™) Tak
Pasek ruchu (wyświetlany w urządzeniu po ukończeniu aktywności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby go zresetować) Tak
Aplikacja LiveTrack Tak
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków) Tak
Piętra w górę Tak
Nawodnienie Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
Wyświetlane na ekranie mapy mięśni używanych podczas treningu Nie
Rytm (liczba kroków na minutę) Tak
Funkcja Move IQ™ Tak
Funkcja TrueUp™ Tak
Funkcja Znajdź mój telefon Tak
Udostępnianie zdarzeń na żywo Tak
Godzina wschodu/zachodu słońca Tak
Informacje o położeniu słońca i księżyca Tak (przez Connect IQ)
Kalendarz myśliwski/wędkarski Tak (przez Connect IQ)
Prognoza pogody Tak
Przebyty dystans Tak
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem) Tak
Obsługa pobieranych map kartograficznych Tak
Plany treningów do pobrania Tak
Przesyłanie sygnałów tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+® do sparowanego urządzenia) Tak
Synchronizacja czasu przez GPS Tak
Dostępne profile biegu Ultrabieg, bieganie, bieg lekkoatletyczny, bieganie na bieżni, bieganie po torze krytym, bieganie na szlaku, bieganie wirtualne.
Dostępne profile aktywności na siłowni Trening interwałowy o wysokiej intensywności (HIIT) i na maszynie eliptycznej, trening siłowy, trening wydolnościowy, schody, pokonywanie pięter, wiosłowanie stacjonarne, joga, pilates
Dostępne profile czynności rekreacyjnych w terenie Wędrówki, bouldering, wspinaczka, jazda górska, narty, snowboard, biegi narciarskie, XC Classic, SUP, kajakarstwo, surfing, kiteboarding, windsurfing, chodzenie w rakietach śnieżnych, rajdy, jeździectwo, Jumpmaster, tenis, pickleball, taktyczne
Dostępne profile jazdy rowerem Jazda rowerem, kolarstwo szosowe, kolarstwo górskie, jazda po szutrze, jazda rowerem do pracy, wycieczki rowerowe, jazda rowerem elektrycznym, kolarstwo górskie (rower elektryczny), jazda rowerem w pomieszczeniu, jazda przełajowa, triatlon
Dostępne profile pływania Pływanie w basenie, pływanie w otwartym akwenie, pływanie/bieganie
Aplikacja Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje) Tak (dodatkowo sklep Connect IQ w urządzeniu)
Group LiveTrack Tak
Surfowanie jako aktywność Tak
Wyzwania Toe-to-Toe™ Tak (opcjonalna aplikacja Connect IQ)
Odliczanie czasu Nie
Dodatkowe Tryb "Biegi Ultra" z funkcją czasu odpoczynku; Funkcja pułapu tlenowego podczas biegu po szlakach; Trudność i płynność jazdy na rowerze górskim, Latarka , Parowanie z aplikacją Garmin Golf, Synchronizacja ustawień w czasie rzeczywistym z Garmin Connect™ Mobile, Wytrzymałość w czasie rzeczywistym, SatIQ™ Technology (wydłuża czas pracy baterii bez utraty dokładności pozycjonowania), NextFork™ navigation (umożliwia zobaczenie odległości do następnego skrzyżowania szlaków i jego nazwę)

Funkcje taktyczne/wojskowe

Norma MIL-STD-810 Tak
Kill switch Nie
Tryb nocny Nie
Tryb ukrycia Nie
Oprogramowanie balistyczne Applied Ballistics Elite Nie

Funkcje morskie/żeglarskie

Alarm kotwiczny Nie
Informacje o pływach Nie
Przesyłanie danych łodzi Nie
Fabrycznie załadowane profile łodzi Nie
Sterowanie autopilotem Nie
Tryb asystenta halsowania Nie
Wbudowany barometr i tabele pływów Nie
Wirtualna linia startu Nie

Funkcje golfowe

Wgrane pola golfowe z całego świata Tak - 42 000
Odległość do początku, środka i końca greenów Tak
Odległość do lay-upów/doglegów Tak
Garmin AutoShot™ Tak
Wynik handicapu Tak
Funkcja PinPointer Tak
Funkcja Green View z ręcznym pozycjonowaniem chorągiewki Tak
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu) Automatyczny
Śledzenie statystyk (liczba uderzeń, liczba puttów w rundzie, liczba uderzeń na greeny i fairway'e) Tak
Zgodność z automatycznym systemem śledzenia kijów golfowych (wymaga odpowiedniego akcesorium) Tak

Zgodność

Zgodność z aplikacją na telefon Aplikacja Garmin Connect
Zgodność z miernikiem mocy (wyświetlanie informacji o mocy ze zgodnych mierników mocy ANT+ innych producentów) Tak
Zgodność z radarem Varia™ (radar wsteczny) Tak
Zgodność z urządzeniem Vector Tak
Zgodność ze smartfonami iPhone®, Android™
Zgodność ze światłami Varia™ Tak
  • Garmin Enduro 2 - Wytrzymały zegarek do biegów ultra
  • Garmin Enduro 2 czy Fenix 7X Sapphire Solar - Jakie są różnice?

Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Azymut-Paweł Kos Reviews with ekomi-pl.com