​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin Edge 530 010-02060-01

010-02060-01

753759207175

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast

Towar znajduje się fizycznie w naszym salonie sprzedaży.
Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze.

 

3 lata gwarancji
Najbliższa wysyłka już
Jutro 14:00

3 Lata Gwarancji

Licznik rowerowy GPS z mapą

Więcej szczegółów

Cena
949,00 zł


DARMOWA DOSTAWA!

(5,0/5)
26 ocen - 20 opinii
Rozkład ocen

949,00 zł

5 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

Czujniki mocy Rally
2022-03-16

Czujniki mocy Rally

Czujnik mocy Rally mierzy siłę przekładaną do pedału kilkaset razy w ciągu każdej sekundy, moc określana jest po zebraniu danych takich jak siła, kierunek, obroty ramienia korby i czas.

Co lepsze na rower – zegarek czy licznik?
2020-10-20

Co lepsze na rower – zegarek czy licznik?

Przyjrzymy się obydwóm rozwiązaniom, wyszczególnimy mocne i słabe strony i ułatwimy Wam wybór. To powtarzające się pytanie wielu naszych klientów.

Porównanie urządzeń Edge
2020-05-26

Porównanie urządzeń Edge

Przedstawiamy modele urządzeń rowerowych serii Edge Garmina i tym samy postaramy nie Wam pomóc w wyborze odpowiedniego urządzenia dla swoich potrzeb.

Nowe liczniki rowerowe z GPS - Edge 530 i Edge 830
2019-06-21

Nowe liczniki rowerowe z GPS - Edge 530 i Edge 830

Nowe modele to Edge 530 i Edge 830, które na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo podobnie.

POLSKIE MENU, 3 LATA GWARANCJI

Garmin Edge 530 (kod producenta 010-02060-01) to zaawansowany rowerowy komputer GPS zaprojektowany z myślą o kolarzach, którzy potrzebują precyzyjnych informacji na temat swojego treningu i jazdy.

Licznik rowerowy posiada zaawansowane funkcje treningowe, które pomagają w doskonaleniu umiejętności kolarskich, takich jak monitorowanie VO2 max, planowanie treningu i analiza danych. Zaopatrzony również w rozbudowany system nawigacji z mapami TopoActive, który pozwala na łatwe planowanie tras, a także wyznaczanie i śledzenie trasy na żywo. Dzięki technologii Bluetooth i ANT+ Edge 530 łączy się z inteligentnymi telefonami oraz sensorami rowerowymi i urządzeniami pomiarowymi, takimi jak pulsometry, czujniki kadencji i czujniki mocy.

Urządzenie jest odporne na warunki pogodowe, ma czytelny kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,6 cala, a także intuicyjny interfejs użytkownika. Posiada baterię litowo-jonową o pojemności 1300 mAh. Według producenta bateria ta pozwala na około 20 godzin ciągłej pracy urządzenia w trybie GPS lub do 40 godzin pracy w trybie oszczędzania baterii.

 

_MG_4455.png

Garmin Edge 530: licznik rowerowy GPS z mapą

 • Dynamiczne monitorowanie wydajności dostarcza informacji na temat pułapu tlenowego, regeneracji, obciążenia treningowego, aklimatyzacji do wysokości i temperatury, odżywieniu, nawodnieniu i innych parametrów1.
 • Funkcje bezpieczeństwa jazdy na rowerze2 obejmują nowe powiadomienia alarmowe, grupowe wysyłanie wiadomości i śledzenie, wykrywanie zdarzeń oraz zgodność z radarem cofania i światłami Varia?, dzięki czemu można widzieć pojazdy i być widzianym na drodze.
 • Wgrana fabrycznie mapa Garmin Cycle Map z funkcją wyznaczania tras, która pozwala poznawać najciekawsze trasy w okolicy, a także funkcję przeliczania trasy w razie zjechania z kursu i wyznaczanie dogi powrotnej do punktu startu. Model do jazdy górskiej zawiera dane Trailforks z informacjami o stopniu trudności szlaków.
 • Dostosuj urządzenie, korzystając z bezpłatnych aplikacji, widżetów i pól danych dostępnych w sklepie Connect IQ?.
 • Funkcja pomiaru dynamiki MTB zlicza skoki, ich dystans i czas spędzony w powietrzu, a także trudność i płynność jazdy, dzięki czemu uzyskujesz wyniki, które możesz następnym razem pobić.
 • Czas działania baterii: do 20 godzin w trybie GPS; możliwość wydłużenia do 40 godzin dzięki opcjonalnej baterii zewnętrznej Garmin Charge? lub trybowi oszczędzania baterii

 

Kto korzysta na tym, że liczniki rowerowe Garmin Edge 530 zapewniają dynamiczne monitorowanie wydajności i informacje Insights, wspierające rozwój? Ty. Bez względu na to, czy zdobywasz medale, startujesz w Ironmenach, czy też lubisz jeździć po szutrach, miejskich drogach, ścieżkach lub innych drogach, Edge 530 to idealne urządzenie dla Ciebie.

Zwiększ stopień zaawansowania swojego treningu

Urządzenie Edge 530 gromadzi nie tylko standardowe dane ? dostarcza również dynamiczne informacje Insights, które pomogą Ci bić swoje rekordy. Zobacz, jak Twój organizm radzi sobie w różnych warunkach otoczenia i jak aklimatyzuje się do temperatury i wysokości1. Otrzymuj powiadomienia o konieczności nawodnienia się lub pożywienia. Sprawdź, czy ostatni trening obejmował zarówno aspekty wytrzymałościowe i progowe, jak i intensywny wysiłek. Po sparowaniu ze zgodnymi czujnikami urządzenie Edge 530 wyświetli krzywą mocy, porównując wysiłek podczas jazdy z wynikami z poprzednich tygodni i miesięcy. Bez względu na to, gdzie trenujesz, możesz synchronizować zorganizowane treningi w TrainingPeaks? i naszej internetowej społeczności fitness Garmin Connect? ze swoim urządzeniem Edge. Możesz także wyświetlić nadchodzące treningi w danym tygodniu i płynnie rozpocząć odpowiedni trening, gdy nadejdzie czas.

 
Take Your Training to the Next Level

Podróżuj bez obaw

Niezależnie od tego, czy trenujesz ze znajomymi czy dojeżdżasz do pracy, Edge 530 pozwala poważnie podejść do kwestii bezpieczeństwa. Umożliwia wysyłanie wiadomości grupowych i śledzenie, dzięki czemu pozostaniesz w kontakcie, nawet gdy odłączysz się od znajomych2. Urządzenie jest także wyposażone w funkcję wykrywania zdarzeń, która automatycznie wysyła Twoją pozycję do kontaktów alarmowych w przypadku wykrycia wypadku. Aby jeszcze bardziej zwiększyć świadomość, sparuj Edge 530 z radarem wstecznym i światłami Varia, aby widzieć pojazdy i być widzianym na drodze. Nowy chroniony kodem PIN alarm rowerowy wyśle powiadomienie na Twój telefon, jeśli rower zmieni położenie pod Twoją nieobecność.

Ride with Confidence

Nawigacja skręt po skręcie

Edge 530 ma wgraną mapę Garmin Cycle Map oraz zapewnia szczegółowe wskazówki i ostrzeżenia nawigacyjne, które informują o kolejnych zbliżających się skrętach. Aby pomóc Ci odkrywać nowe drogi, funkcja wyznaczania tras według popularności wybiera trasy i szlaki, które najczęściej pokonują rowerzyści. Oczywiście Edge 530 poprowadzi Cię z powrotem na trasę, jeśli z niej zboczysz, lub z powrotem do punktu startowego, jeśli zdecydujesz się na wcześniejszy powrót do domu. Dzięki dwukrotnie szybszemu obliczaniu trasy, w porównaniu z poprzednimi modelami, możesz spędzać więcej czasu na jeździe, a nie na czekaniu.

Navigate Every Turn

Zawojuj szlaki z Garmin Edge 530

Gdy wymagana jest zmiana scenerii, Garmin Edge 530 poprowadzi Cię po szlakach górskich. Zacznij od pobrania bezpłatnej aplikacji Trailforks z naszego sklepu Connect IQ Store i odblokuj zawartość mapy Trailforks na urządzeniu Edge. Obejmujące szlaki z ponad 80 krajów, mapy Trailforks zawierają najlepsze i najbardziej aktualne informacje, takie jak warunki na szlaku, mapy popularności i wiele innych. Jeśli zatrzymasz się w trakcie jazdy, nowy tryb podglądu rozwidlenia automatycznie wyświetli zbliżające się rozwidlenia drogi i pokaże, w którym miejscu na szlaku się znajdujesz. Podczas jazdy Edge 530 szczegółowo śledzi Twoje postępy dzięki nowym pomiarom parametrów dotyczących jazdy górskiej, takim jak liczba skoków, ich dystans i czas spędzony w powietrzu. Kolejna funkcja to ocena poziom trudności jazdy na podstawie informacji GPS oraz danych wysokości i przyspieszenia, a także funkcja pomiaru płynności, z którą pokonujesz szlak. Dzięki temu uzyskujesz wyniki, które możesz następnym razem pobić.

Tame the Trails

Wspinaj się jak zawodowiec

Dzięki Edge 530 i nowej funkcji ClimbPro wspinaczka może stać się Twoją tajną bronią. Podczas pokonywania trasy lub kursu automatycznie wyświetla ona pozostały wznios i nachylenie terenu. Pokazuje to, ile jeszcze musisz wytrwać, i pomaga ocenić wysiłek w pozostałej części jazdy.

Climb Like a Pro

System e-roweru SHIMANO STEPS

Po sparowaniu licznika rowerowego Edge z obsługiwanym systemem e-roweru SHIMANO STEPS wyświetlany jest dedykowany ekran stanu e-roweru z polami danych, stanem systemu i komunikatami ostrzegawczymi. Oprócz pomiarów z urządzenia Edge, takich jak czas, odległość i prędkość, można także sprawdzić poziom pomocy, bieg, czas działania akumulatora i pozostały dystans, który można przejechać.

SHIMANO STEPS eBike System

Dostosuj urządzenie Edge 530

Tylko firma Garmin umożliwia dostosowanie urządzenia za pomocą bezpłatnych aplikacji, widżetów i pól danych dostępnych w sklepie Connect IQ Store. Aplikacje takie jak AccuWeather MinuteCast informują o tym, kiedy przestanie padać, dzięki czemu możesz określić idealny przedział czasu na rozpoczęcie jazdy. Jeśli planując jazdę, korzystasz z takich stron jak Strava, Komoot lub Wikiloc, pobierz te aplikacje, aby zaimportować ulubione trasy bezpośrednio do urządzenia Edge. A jeśli szukasz kawiarni lub sklepu rowerowego w pobliżu, skorzystaj z aplikacji Yelp , aby pobrać ich lokalizacje i wyznaczyć do nich bezpośrednią trasę w urządzeniu Edge.

Customize Your Device

 


_MG_4459.png


W zestawie:
 • Edge 530
 • Uchwyt na kierownicę montowany na płasko
 • Uchwyt standardowy
 • Linka zabezpieczająca
 • Przewód USB
 • Dokumentacja
Edge530
1 W połączeniu ze zgodnymi czujnikami.
2 Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem; zobacz wymagania i ograniczenia funkcji bezpieczeństwa i śledzenia.

Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Dane fizyczne

Masa 75,8 g
Kolorowy wyświetlacz Tak
Rozdzielczość wyświetlacza 246 × 322 px
Wymiary fizyczne 50 x 82 x 20 mm

Czas działania baterii

Czas działania baterii Do 20 godz.

Cechy podstawowe

Wbudowana pamięć 16 GB
Żyroskop Nie
Łączność Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Powiadomienia z telefonu Tak
Ekran dotykowy Nie
Mapa bazowa Tak
Mapa PL TOPO Nie (możliwość dokupienia)
Multi-GNSS (korzystanie z wielu systemów satelitarnych jednocześnie) Maksymalnie 2 systemy jednocześnie, bez dowolności wyboru

Funkcje dodatkowe

Planowanie wspinaczek ClimbPro™ Tak
Wyznaczanie popularnych tras Trendline™ Tak
Kreator kursów na urządzeniu Nie
Ładowanie energią słoneczną Nie
Analiza wymagań kursu Nie
Analiza wytrenowania rowerowego Nie
Główne i dodatkowe cele treningowe Nie
Przewodnik mocy Nie
Wyszukiwanie lokalizacji w urządzeniu Nie

Zgodność

Zgodność z aplikacją na telefon Aplikacja Garmin Connect

W zestawie

Uchwyt na kierownicę montowany na płasko Tak
Uchwyt standardowy Tak
Linka zabezpieczająca Tak
Przewód do ładowania i przesyłu danych Tak
Podręczniki użytkownika Tak
Czujnik tętna Nie
Czujnik prędkości Nie
Czujnik rytmu Nie
Uchwyt do roweru górskiego Nie
Silikonowe etui Nie
Pilot Edge Nie
Przewód USB do uchwytu zasilającego Nie
Uchwyt zasilający Edge Nie
Opinie mogą być dodane tylko przez zarejestrowanych użytkowników eAzymut.pl i dotyczyć tylko produktów, które dany klient zakupił. Opinie są weryfikowane w ciągu 24 godzin w dni robocze.
przez dnia 2022-09-30 :

Garmin edge 530

Jest to mój pierwszy licznik tego producenta, ale wybór był to strzał w 10. Mnóstwo funkcji treningowych, długi czas pracy na baterii, możliwość prowadzenia po śladzie. Brak dotyku jest dla mnie zaletą, a nie wadą. Możliwość pracy nie tylko z czujnikami Garmina, ładny wygląd, możliwość dodania kilkunastu rowerów, możliwość zapisania kilkunastu czujników w pamięci urządzenia, jeśli któryś wykryje łączy się z nim automatycznie. A sam sklep oceniam na bardzo dobry. Szybka wysyłka, bezproblemowy kontakt. Oraz gwarancja 3 lata na ich produkty. Polecam

przez dnia 2022-08-18 :

Petarda

Jakość wykonania jak zawsze w przypadku Garmina super. Bateria trzyma naprawdę długo zapomina się o ciągłym ładowaniu.
Kolejny licznik Garmina i kolejny raz jestem mega zadowolony.
Polecam

przez dnia 2022-08-08 :

Starszy ale super

Licznik spełnia moje oczekiwania, wybrałem celowo bez ekranu dotykowego. Pierwszy licznik otrzymałem wadliwy (brak reakcji bocznych przycisków), ale szybka korespondencja mailowa i wysłano mi nowy licznik w ciągu jednego dnia. Dostałem nowy od kuriera, zdałem stary. Naprawdę szacunek dla sklepu za podejście do klienta - bez szemrania i zbędnych ceregieli. Polecam sklep.

przez dnia 2022-06-30 :

Garmin 530

Rewelacyjne urządzenie. Wszystko działa bardzo dobrze. Polecam.

przez dnia 2022-06-23 :
przez dnia 2021-10-11 :

Najlepszy licznik rowerowy

W czasie 10 lat używania liczników firmy Garmin, to już mój trzeci z którego jestem mega zadowolony. Szybki, dokładny, bardzo sprawnie działająca nawigacja. Bardzo długo trzyma bateria.

przez dnia 2021-05-19 :

Świetne urządzenie.

Dużo więcej funkcji niż w Edge Explore. Sparowany z czujnikiem tętna na klacie daje dużo informacji nt. przebiegu jazdy i zachowania organizmu. Mapy przydatne w nieznanym terenie - często korzystam w czasie wyjazdów - jadę 'w nieznane' i wybieram opcję powrót do miejsca startu (poznaję okolicę).
Małe, zgrabne. Widoczność w słońcu perfekcyjna. W chwili obecnej wziąłbym jednak 830 z uwagi na dotyk - mam porównanie do Edge Explore i jeśli często używasz map, to dotyk pozwala sprawniej obsłużyć urządzenie, choć i dostęp klawiszowy jest ok. :)

przez dnia 2021-04-20 :

Edge 530

Polecam sklep. Super obsługa. Samo urządzenie też spoko, tylko jak z Garminem - czasem nie wszystko jest tak, jakby się chciało.

przez dnia 2021-04-01 :

Garmin 530

eAzymut - szczerze polecam. Kontakt był sympatyczny i pomocny, pakowanie i przesyłka ekspresowa, wszystko super.
Garmin 530 - to mój pierwszy Garmin i jestem bardzo zadowolony z zakupu.
Po wyjęciu z pudełka przejechał ok. 10h przed pierwszym ładowaniem, a ciepło nie było... Aktualnie po ok. miesiącu użytkowania i przejechanych razem ok. 350km jest super. Widoczność rewelacyjna, prowadzenie po kursie działa fajnie, możliwość podglądu mapy w czasie jazdy to fajna opcja która pozwala na odkrycie nowych ścieżek. Cena nie jest niska, ale sprzęt naprawdę fajny.

przez dnia 2021-03-04 :

GARMIN 520 PLUS

Urządzenie godne polecenia. Ale przy Garminie, który kupiłem wystąpił błąd pomiaru dystansu (przy 25 km to 2 km). Problem zgłosiłem.

przez dnia 2021-01-21 :

Jest ok

Działa jak powinien. Nie zacina się, nawigacja pomocna.

przez dnia 2020-12-15 :

530

Jestem mega zadowolony POLECAM !!!

przez dnia 2020-12-14 :

szymon

Rewelacja.

przez dnia 2020-11-29 :

Garmin 530

Spełnił moje oczekiwania :)

przez dnia 2020-10-11 :

Garmin 530

To już kolejny Garmin od eAzymut.pl. Jeśli chodzi o obsługę i przesyłkę wszystko wzorowo jak zwykle. Co do jakości Garmina, z jednej strony szybkość działania, lokalizacja GPS, obsługa, widoczność oki a nawet bardzo oki. Jedynym minusem według mnie to przyciski a raczej ich jakość. Kojarzą się ze sprzętem rodem z Chin. Jakieś niepewne klikanie oraz chwiejność jakby miały się zaraz rozpaść. Wahoo w tym aspekcie to produkt premium w porównaniu do Garmina. Dobrze, że jest gwarancja 3-letnia trochę spokojniej można użytkować 530tkę. Zobaczymy jak będzie się prawował za jakiś czas.

 • Garmin Edge 830 i 530 - Prezentacja wszechstronnego licznika dla rowerzystów
 • Porównanie liczników rowerowych Garmin Edge 130 Plus/530/830/1030 Plus/1040/Explore 2