​ ​ ​ ​
Kategorie produktów
Garmin

Garmin Edge 530 010-02060-01

010-02060-01

753759207175

Nowy produkt

Towar dostępny natychmiast Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze

3 Lata Gwarancji

Licznik rowerowy GPS z mapą

Więcej szczegółów

Cena
1 348,00 zł

DARMOWA DOSTAWA!

(4,9/5)
11 ocen - 6 opinii
Rozkład ocen

5 podobnych produktów:

Powiązane artykuły na blogu

3 LATA GWARANCJI
POLSKIE MENU

Garmin Edge 530: licznik rowerowy GPS z mapą

 • Dynamiczne monitorowanie wydajności dostarcza informacji na temat pułapu tlenowego, regeneracji, obciążenia treningowego, aklimatyzacji do wysokości i temperatury, odżywieniu, nawodnieniu i innych parametrów1.
 • Funkcje bezpieczeństwa jazdy na rowerze2 obejmują nowe powiadomienia alarmowe, grupowe wysyłanie wiadomości i śledzenie, wykrywanie zdarzeń oraz zgodność z radarem cofania i światłami Varia?, dzięki czemu można widzieć pojazdy i być widzianym na drodze.
 • Wgrana fabrycznie mapa Garmin Cycle Map z funkcją wyznaczania tras, która pozwala poznawać najciekawsze trasy w okolicy, a także funkcję przeliczania trasy w razie zjechania z kursu i wyznaczanie dogi powrotnej do punktu startu. Model do jazdy górskiej zawiera dane Trailforks z informacjami o stopniu trudności szlaków.
 • Dostosuj urządzenie, korzystając z bezpłatnych aplikacji, widżetów i pól danych dostępnych w sklepie Connect IQ?.
 • Funkcja pomiaru dynamiki MTB zlicza skoki, ich dystans i czas spędzony w powietrzu, a także trudność i płynność jazdy, dzięki czemu uzyskujesz wyniki, które możesz następnym razem pobić.
 • Czas działania baterii: do 20 godzin w trybie GPS; możliwość wydłużenia do 40 godzin dzięki opcjonalnej baterii zewnętrznej Garmin Charge? lub trybowi oszczędzania baterii

Kto korzysta na tym, że liczniki rowerowe Garmin Edge 530 zapewniają dynamiczne monitorowanie wydajności i informacje Insights, wspierające rozwój? Ty. Bez względu na to, czy zdobywasz medale, startujesz w Ironmenach, czy też lubisz jeździć po szutrach, miejskich drogach, ścieżkach lub innych drogach, Edge 530 to idealne urządzenie dla Ciebie.

Zwiększ stopień zaawansowania swojego treningu

Urządzenie Edge 530 gromadzi nie tylko standardowe dane ? dostarcza również dynamiczne informacje Insights, które pomogą Ci bić swoje rekordy. Zobacz, jak Twój organizm radzi sobie w różnych warunkach otoczenia i jak aklimatyzuje się do temperatury i wysokości1. Otrzymuj powiadomienia o konieczności nawodnienia się lub pożywienia. Sprawdź, czy ostatni trening obejmował zarówno aspekty wytrzymałościowe i progowe, jak i intensywny wysiłek. Po sparowaniu ze zgodnymi czujnikami urządzenie Edge 530 wyświetli krzywą mocy, porównując wysiłek podczas jazdy z wynikami z poprzednich tygodni i miesięcy. Bez względu na to, gdzie trenujesz, możesz synchronizować zorganizowane treningi w TrainingPeaks? i naszej internetowej społeczności fitness Garmin Connect? ze swoim urządzeniem Edge. Możesz także wyświetlić nadchodzące treningi w danym tygodniu i płynnie rozpocząć odpowiedni trening, gdy nadejdzie czas.

Take Your Training to the Next Level

Podróżuj bez obaw

Niezależnie od tego, czy trenujesz ze znajomymi czy dojeżdżasz do pracy, Edge 530 pozwala poważnie podejść do kwestii bezpieczeństwa. Umożliwia wysyłanie wiadomości grupowych i śledzenie, dzięki czemu pozostaniesz w kontakcie, nawet gdy odłączysz się od znajomych2. Urządzenie jest także wyposażone w funkcję wykrywania zdarzeń, która automatycznie wysyła Twoją pozycję do kontaktów alarmowych w przypadku wykrycia wypadku. Aby jeszcze bardziej zwiększyć świadomość, sparuj Edge 530 z radarem wstecznym i światłami Varia, aby widzieć pojazdy i być widzianym na drodze. Nowy chroniony kodem PIN alarm rowerowy wyśle powiadomienie na Twój telefon, jeśli rower zmieni położenie pod Twoją nieobecność.

Ride with Confidence

Nawigacja skręt po skręcie

Edge 530 ma wgraną mapę Garmin Cycle Map oraz zapewnia szczegółowe wskazówki i ostrzeżenia nawigacyjne, które informują o kolejnych zbliżających się skrętach. Aby pomóc Ci odkrywać nowe drogi, funkcja wyznaczania tras według popularności wybiera trasy i szlaki, które najczęściej pokonują rowerzyści. Oczywiście Edge 530 poprowadzi Cię z powrotem na trasę, jeśli z niej zboczysz, lub z powrotem do punktu startowego, jeśli zdecydujesz się na wcześniejszy powrót do domu. Dzięki dwukrotnie szybszemu obliczaniu trasy, w porównaniu z poprzednimi modelami, możesz spędzać więcej czasu na jeździe, a nie na czekaniu.

Navigate Every Turn

Zawojuj szlaki z Garmin Edge 530

Gdy wymagana jest zmiana scenerii, Garmin Edge 530 poprowadzi Cię po szlakach górskich. Zacznij od pobrania bezpłatnej aplikacji Trailforks z naszego sklepu Connect IQ Store i odblokuj zawartość mapy Trailforks na urządzeniu Edge. Obejmujące szlaki z ponad 80 krajów, mapy Trailforks zawierają najlepsze i najbardziej aktualne informacje, takie jak warunki na szlaku, mapy popularności i wiele innych. Jeśli zatrzymasz się w trakcie jazdy, nowy tryb podglądu rozwidlenia automatycznie wyświetli zbliżające się rozwidlenia drogi i pokaże, w którym miejscu na szlaku się znajdujesz. Podczas jazdy Edge 530 szczegółowo śledzi Twoje postępy dzięki nowym pomiarom parametrów dotyczących jazdy górskiej, takim jak liczba skoków, ich dystans i czas spędzony w powietrzu. Kolejna funkcja to ocena poziom trudności jazdy na podstawie informacji GPS oraz danych wysokości i przyspieszenia, a także funkcja pomiaru płynności, z którą pokonujesz szlak. Dzięki temu uzyskujesz wyniki, które możesz następnym razem pobić.

Tame the Trails

Wspinaj się jak zawodowiec

Dzięki Edge 530 i nowej funkcji ClimbPro wspinaczka może stać się Twoją tajną bronią. Podczas pokonywania trasy lub kursu automatycznie wyświetla ona pozostały wznios i nachylenie terenu. Pokazuje to, ile jeszcze musisz wytrwać, i pomaga ocenić wysiłek w pozostałej części jazdy.

Climb Like a Pro

System e-roweru SHIMANO STEPS

Po sparowaniu licznika rowerowego Edge z obsługiwanym systemem e-roweru SHIMANO STEPS wyświetlany jest dedykowany ekran stanu e-roweru z polami danych, stanem systemu i komunikatami ostrzegawczymi. Oprócz pomiarów z urządzenia Edge, takich jak czas, odległość i prędkość, można także sprawdzić poziom pomocy, bieg, czas działania akumulatora i pozostały dystans, który można przejechać.

SHIMANO STEPS eBike System

Dostosuj urządzenie Edge 530

Tylko firma Garmin umożliwia dostosowanie urządzenia za pomocą bezpłatnych aplikacji, widżetów i pól danych dostępnych w sklepie Connect IQ Store. Aplikacje takie jak AccuWeather MinuteCast informują o tym, kiedy przestanie padać, dzięki czemu możesz określić idealny przedział czasu na rozpoczęcie jazdy. Jeśli planując jazdę, korzystasz z takich stron jak Strava, Komoot lub Wikiloc, pobierz te aplikacje, aby zaimportować ulubione trasy bezpośrednio do urządzenia Edge. A jeśli szukasz kawiarni lub sklepu rowerowego w pobliżu, skorzystaj z aplikacji Yelp , aby pobrać ich lokalizacje i wyznaczyć do nich bezpośrednią trasę w urządzeniu Edge.

Customize Your Device


W zestawie:
 • Edge 530
 • Uchwyt na kierownicę montowany na płasko
 • Uchwyt standardowy
 • Linka zabezpieczająca
 • Przewód USB
 • Dokumentacja
Edge530
1 W połączeniu ze zgodnymi czujnikami.
2 Po sparowaniu ze zgodnym smartfonem; zobacz wymagania i ograniczenia funkcji bezpieczeństwa i śledzenia.
Sprzedawane urządzenia objęte są 3-letnią gwarancją: 2-letnią gwarancją producenta oraz dodatkową roczną gwarancją firmy Azymut.

Dane fizyczne

Kolorowy wyświetlacz Tak
Rozdzielczość wyświetlacza 246 × 322 px

Cechy podstawowe

Ekran dotykowy Nie

Funkcje dodatkowe

Planowanie wspinaczek ClimbPro™ Tak

Zgodność

Kompatybilny z zasilaniem podczas jazdy (akumulator Garmin Charge) Tak

W zestawie

Urządzenie Edge 530
Uchwyt na kierownicę montowany na płasko Tak
Uchwyt standardowy Tak
Linka zabezpieczająca Tak
Przewód do ładowania i przesyłu danych Tak
Podręczniki użytkownika Tak
Czujnik tętna Nie
Czujnik prędkości Nie
Czujnik rytmu Nie
Uchwyt do roweru górskiego Nie
Silikonowe etui Nie
Pilot Edge Nie
Opinie są weryfikowane, aby ograniczyć ilość SPAMu. Po otrzymaniu opinii weryfikujemy je w ciągu kilku godzin.
przez dnia 2020-09-07 :

Garmin Edge 530

Garmin Edge 530 jest świetny, bardzo ułatwia treningi zarówno na szosie jak i mtb. Polecam ten model i bardzo polecam sklep.

przez dnia 2020-09-06 :

Najlepszy możliwy zakup

Świetne urządzenie! Pokazuje mnóstwo parametrów! Trudno przestawić się z polara na Garmina, ale to kwestia czasu. Polecam każdemu!

przez dnia 2020-07-14 :
przez dnia 2020-06-17 :
przez dnia 2020-06-16 :

Edge 530

Licznik bardzo dobrze sprawdza sie na szosie i w lesie . Wszystkie dane widać nawet w ostrym słońcu szybko przelicza trase jak zboczysz z kursu. Czujniki znajduje bardzo szybko. Prowadzenie po kursie jest idealne . No i funkcja Climb Pro Bardzo przydatna .

przez dnia 2020-06-11 :

Garmin 530

Realizacja zamówienia w ciągu 24godzin, miły kontakt, garmin 530 pierwsza klasa, jestem mega zadowolony!!!

przez dnia 2020-06-04 :

Edge 530

Licznik chwalony, mnie niestety nie "przypadł do gustu" Oddałem go ( zamieniłem za dopłatą na GarminFenix6PRO).
Obsługa w sklepie bardzo pomocna, profesjonalna i "pro klientowska"

przez dnia 2020-06-04 :
przez dnia 2020-05-26 :
przez dnia 2020-05-21 :
przez dnia 2020-04-22 :

Zmiana z 520tki na 530tke warta swej ceny

Dla kogos przyzwyczajonego do obslugi Garminow, nawigowanie po urzadzeniu nie bedzie sprawialo zadnych problemow. Na Edge 530 przesiadlem sie z Edge 520 i zauwazalnie na plus:
1) szybkosc dzialania - uruchamiania sie, przeliczania, ladowania
2) pojemnosc wewnetrzna i wgrana mapa Europy - koniec z ladowaniem kafelkow i kawalkow mapy manualnie, koniec problemow z brakiem miejsca w pamieci urzadzenia
3) znacznie dluzej dzialajaca bateria
4) lepszy wyglada - zywsze kolory i lepszy wyswietlacz, ciensze urzadzenie, lepiej prezentuje sie na rowerze
5) znacznie poprawiona nawigacja
6) sporo nowych funkcji / bajerow, jak np. ClimbPro, ktore dla mnie nie sa niezbedne, ale moga urozmaicic jazde

Urzadzenie nie jest bez wad:
1) po ok miesiacu uzytkowania, 2-3 razy urzadzenie sie zwiesilo w trakcie jazdy i konieczny bylo ponowne uruchomienie na twardo - dzialo sie tak samo z 520tka, tak wiec pewne wady nie zostaly chyba jeszcze wyeleminowane
2) niektore z widgetow dostepne w ConnectIQ dzialajace pod 520tka, nie dzialaja / nie sa dostepne pod 530tka, co jest nonsensem
3) sposob wyswietlania wgranego / zaplanowanego treningu - wyswietla zakres zadanego interwalu, zamiast konkretnej mocy (np. przy 240 W na 5 min, urzadzenie wyswietla zakres 220-260 W, co jednak jest irytujace) - ten sam problem / w taki sam sposob wyswietlane byly trenningi na 520tce, co ja osobiscie widze jako wade

Ogolnie zmiana na duzy plus, mimo pewnych wad.